Kanz bebek çocuk giyim yeni sezon indirimleri

Kanz bebek giyim yeni sezon indirimleri de başladı. Türkiye genelindeki tüm Kanz ve S&D mağazalarında geçerli olacak % 50 indirimle, sezonun en trend ürünlerine sahip olacaksınız. Kanz çocuk giyim yeni sezon indirimleri %50’ye varan indirimli fırsatıyla.

Kanz 2013-2014 bebek çocuk giyim yeni sezon

2013-2014 kanz yeni sezon 001 indirimleri fırsatı 2013-2014 kanz yeni sezon 002 indirimleri fırsatı 2013-2014 kanz yeni sezon 003 indirimleri fırsatı 2013-2014 kanz yeni sezon 004 indirimleri fırsatı 2013-2014 kanz yeni sezon 005 indirimleri fırsatı

Kanz bebek çocuk giyim yeni sezon indirimleri

Yeni sezonda da renkli temalarda 0-14 yaş grubundaki tüm çocuklara hitap etmeyi hedefleyen Kanz ve S&D mağazalarında kaliteli ve farklı tarzlarda pek çok tema bulunuyor. Küçük prensesler tarzlarına uygun her parçayı ‘My First Love’da bulacak. ‘Civilezed Boys’daki ekose süveterler tam da küçük adamlar için.

Sezonun en trend rengi yeşilin tüm tonları ‘School Bus’ta. Hem spor hem de klasik ürünlerin bulunduğu bu tema 1-6 yaş grubundaki küçük beylerin vazgeçilmezi olacak. Modayı yakından takip eden, şıklığından ödün vermeyen, pembe düşkünü kızlar yeni sezon da ‘Uptown Girls’ü seçecek. Pembenin en güzel tonlarındaki günlük ve şık elbiseler kalitesi ile 4-14 yaş genç kızların gözlerini kamaştıracak. Rengarenk giyinmek isteyen 4-14 yaş grubundaki tüm erkekler, aradıklarını ‘American Sports’ta bulacak.

Kanz ve S&D mağazaları ‘Basics’ ürünleri ile ise tüm çocukların ihtiyaçlarını karşılamada vazgeçilmez olacak. Evde, sokakta veya kreşte.. Çocuklar her yerde bu temadaki ürünler ile özgürce hareket edecek.

Kanz, Pampolina, Steiff, S&D, Kathe Kruse, Check-in, Doll ve Whoopi gibi dünyaca ünlü markaların en şık tasarımlarına sahip olmak istiyorsanız Kanz ya da S&D mağazalarına uğramanız yeterli.

Çocuk modasının öncü markası Kanz, 0-14 yaş arası çocuklar için tasarladığı birbirinden renkli, rahat ve farklı tasarımları % 50’ye varan indirim fırsatıyla sunuyor.

Kanz’da %50’ye varan yeni sezon indirimleri fırsatı!

Küçük adamlar ve süslü kızların tarzlarına uygun her şey bu koleksiyonlarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir