Mothercare yeni sezon sonu

Mothercare bebek çocuk giyim, bebek arabası, beşik, bebek odası takımı, oyuncak, bebek kitapları gibi çocuğunuzu şımartabileceğiniz mothercare alışverişinizi ucuza getirin… Mothercare yeni sezon sonu %50’ye varan 2013-2014 sonbahar kış sezonu indirimi başladı!

0-6 arası çocuklar ve bebeklere şık, kaliteli ve güzel bebek çocuk ürünleri satan yerlerden Mothercare mağazalarının 2013 2014 Sonbahar kış Koleksiyonu ürünlerinde %50’ye varan indirimleri var.

Mothercare yeni sezon sonu

Bol çeşitli, yepyeni ve heyecan verici modellerle mothercare kış koleksiyonunda minikler için hem şık hem de kullanışlı tasarımlar bir arada yer alıyor.

Mothercare yeni sezon sonu

Mothercare’da; 0-8 yaş arası çocuklar ve bebekler için, ulaşılabilir fiyatlarla şık, kaliteli ve pratik ürünler sunuyor. Bol çeşitli, yepyeni ve heyecan verici modellerle 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda minikler için hem şık hem de kullanışlı tasarımlar bir arada yer alıyor.

Kız bebekler için tasarlanan EASY GOING ve kız çocuklar için tasarlanan LAID BACK koleksiyonları, gökkuşağı renkleriyle sportif motiflerin birleştiği eğlenceli bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak kız bebekler için tasarlanan LET’S FLY AWAY ve kız çocuklar için tasarlanan COME FLY WITH ME koleksiyonları, seyahatin bir lüks ve ayrıcalık olduğu yılları anımsatan çizgileri barındırıyor. Eski fotoğraflar, kartpostallar ve klasik stiller koleksiyonu tamamlayıcı öğeler olarak yerlerini alıyorlar.

Kız bebekler ve kız çocuklar için tasarlanan koleksiyon, eskitilmiş çiçek desenleri ve yama teknikleri ile ön plana çıkıyorlar. İşlemeler ve farklı renklerin kullanıldığı dikişler de, koleksiyonların kimliklerini destekliyor.

Kız bebekler için tasarlanan URBAN BALLERINA ve kız çocuklar için tasarlanan CITY PRINCESS koleksiyonları, neon renkler ve yumuşak pastel tonları barındıran hem spor hem de sabahtan akşama geçiş sağlayabilecek ürünlerden oluşuyor.

Erkek çocuklar için JET SET koleksiyonunda, kırmızı, yeşil, sarı ve mavi tonlar ve sportif ve klasik çizgiler hakim.

Erkek bebek ve çocuklar için yaratılan TEMPO TRIBE koleksiyonu turuncu, kahverengi, yeşil ve mor renklerin hâkim olduğu tribal desenler, hayvan figürleri ve baskılarla bezeli bir bütünlükle sergileniyor.

Erkek çocuk ve bebekler için tasarlanan TROPICAL TRIBE koleksiyonu, sarı, yeşil, mavi renkleri ağırlıklı olarak barındırır. Neon dokunuşlar ve gülen suratlar ile farklılaştırılmış koleksiyonda çok sayıda polo ve bisiklet yaka t-shirt yer alıyor.
Erkek çocuk ve bebekler için tasarlanan SHIPWRECKED koleksiyonunda, eskitilmiş kırmızı, beyaz ve mavi tonlarını dikey çizgilerle birleştiriyor.

Mothercare, 60 ülkede hizmet vermektedir. Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Adana, Antalya, Mersin, Samsun, Eskişehir, Denizli, Konya ve Kayseri’de toplam 45 mağazası bulunmaktadır

Keyifli ve indirimli bir alışveriş için Mothercare mağazalarına bakabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir