Kategori arşivi: sezon sonu indirim

İndirimli Tesettür Bayramlıklar

boydan tesettür elbiseler

Son yılların yükselen trendi olan boydan tesettür elbiseler gibi kapalı elbiseler, sadece tesettürlü bayanların değil tüm muhafazakar ve ölçülü giyimi seven bayanların gözdesi oluyor. İndirimli tesettür bayramlıklar bulabileceğiniz yerlerden biri olan modanisa tesettür giyim sitesi, muhakafazakar giyim modasını takip ederken, şıklığından da ödün vermeyen hanımlara indirim kampanyaları düzenlemeye devam ediyor.

özel tasarım tesettür elbiseler yanında yazın kavurucu sıcaklarına uygun serin tutan tesettürlü elbiseler ve özel gün ve geceler için abiye kıyafetler de yer alan sitedeki indirimleri kaçırmamak için acele edin.

İndirimli Tesettür Bayramlıklar Modanisa’da..

Modanisa’da bayrama özel %50’ye varan sezon sonu indirimleri ve her 100 liralık alışverişe 25 lira indirim yapılan bayrama özel indirim kampanyaları yanında, ramazana özel 100 liralık alışveriş yapanlar arasında yapılacak çekilişle her gün 1 çifte umre hediye ediliyor. toplam 500 liralık alışveriş yaptığınızda 5 umre çekilişi hakkınız ve 125 lira sepet indiriminiz oluyor.

Mango Maksi Elbiseler Sezon Sonu İndiriminde

Sezon sonu indirimleri başladı. Birçok markanın indirim şenliğine geçtiğimiz günler de İspanyol Cruz kardeşlerin markası Mango da katıldı. Özellikle elbise modelleri ile beğeni toplayan mangonun boydan elbiselerini sizler için derledik..

Mango maksi elbiseler %50 sezon sonu indirimine girdi. mango premium, violeta by mango ve mango elbise kategorilerinde geçerli olan sezon sonu elbise indirimleri online exclusive kategorisinde ise geçerli değil.. new in yazan mango ürünlerinde de sezon sonu indirimleri uygulanmamakta.

70-80 lira gibi rakamlardan başlayan indirimli mango elbise modellerini mango mağazaları ve mango online shop adresinden temin edebilirsiniz..

Mango Maksi Elbiseler Sezon Sonu İndiriminde

sezon sonu indirimli 100 liraya alvina abiye elbiseler

sezon sonu indirimli 100 liraya alvina abiye elbiseler

düğün sezonunun açıldığı bu günlerde sezon sonu indirimli alvina abiye elbiseleri söz, nişan ve düğün davetlerinde ya da kendiniz sözünüzde, nişan merasiminizde, kına gecenizde tercih edebilirsiniz. indirimli tesettür abiye elbise modelleri arayanlar için alvina sezon sonu abiye modellerinden sizler için seçtiklerimizi resim galerimizde bulabilirsiniz. üstelik bu alvina abiyelerinin birçoğunu sadece 100 liraya satın alabilirsiniz. (fiyatı farklı olanları resim sayfasında görebilirsiniz) outlet alışverişlerinizi internet sitelerinden de yapabilirsiniz outlet imkanı sunan markalardan biri de outlet tesettür elbise ve otlet abiye kategorilerine sahip alvina alışveriş sitesi.. alvina giyim alışveriş sitesinde yeni sezon ve sezon sonu abiyelere ulaşabilir, sezon sonu tesettür giyim fırsatlarına ulaşabilirsiniz..

sezon sonu indirimli 100 liraya alvina abiye elbiseler

sezon sonu indirimleri birçok markada başladı bunun da haberiniz vermiş olalım. misal kayra, alvina, armine gibi tesettür markalarında sezon sonu %20, %30 hatta %40 gibi indirimler var. ipekyol, twist, defacto, lc waikiki, mango ve koton gibi markalarda da yine sezon ortası indirimleri mevcut. ipekyol ve twist markaları bu sezon şuan %50’ye varan indirimler yapıyor.. sezon sonu indirimli alvina abiye elbise modelleri..

alvina giyim sezon sonu abiyelerinin ve yeni sezon abiye elbiselerinin fiyatları için alvinaonline com’a bakabilirsiniz..

sezon sonu indirimli alvina abiye elbiseler