Kategori arşivi: sezon sonu indirim

tekbir giyimde yeni sezon sonu indirimleri 001

Tekbir Giyim 32.Yıl Kampanyası

tekbir giyimde yeni sezon sonu indirimleriTekbir Giyim tesettür giyim sektöründe ilklerden denebilir. 32.yılını kutladığı şu günlerde Tekbir Giyim müşterilerine yeni sezon kapalı giyim ürünlerinde %32 indirim yapıyor. Zaten yeni sezon indirimlerinin başladığını düşünürsek, aslında bir nevi Tekbir markasının da yeni sezon indirimlerine 32.yıl kampanyası süsü verdiğini görebiliriz :) Zira tesettür markaları tüm yeni sezon ürünlerinde zaten şu sıralar indirim yapıyorlar.. Sayın tekbir yetkilileri; sizden 32.yılınızı kutlarken daha etkili bir indirim kampanyası beklerdik yani kısaca :) Bu arada Tekbir sezon sonu ürünlerinde %50 indirim sürüyor tekbir online alışveriş sitesinde. Tekbir mağazalarında sezon sonu ürün tuttuklarını sanmıyorum ancak hala varlar ise orada da sürüyor olabilir sezon sonu indirimleri

armine yeni sezon sonu indirimleri

armine tesettür giyim markalarından sadece biri ancak ülkemizde tesettür giyim denilince ilk akla gelen tesettür markası denebilir. arminenin yeni sezon koleksiyonu olan summertime blue artık yerini yeni sezon sonbahar kış kreasyonuna bırakalı birkaç hafta oldu sadece. dolayısıyla eski sezon oldu ilkbahar yaz koleksiyonu ve seri sonu maları ile sezon sonu modelleri bayağı bir indirime girdi. şuanda armine online shop’ta ve armine mağazalarında, ayrıca armine boutique ürünleri de dahil olmak üzere tüm ilkbahar yaz sezonu sonu kalan armineler indirimli fiyattan satın alınabilir. ancak bedenler ve sayılar çok kısıtlı bu nedenle beğendiğiniz ürünü almak için acele etseniz iyi olur, indirim kampanyası ve bayramın da yaklaşmasıyla birlikte sezon sonu indirimleri armine ürün stoklarını boşaltıyor gibi.. armine ilkbahar yaz koleksiyonunda armine pardesü, kap, trench, etek, takım, abiye ve armine elbiseler şıklıkta yarışıyor..

armine yeni sezon sonu indirimleri

2014 Armine yeni sezon 24 tesettür giyim kıyafetleri pardesü kap elbise tunik eşarp modelleri 2014 Armine yeni sezon 25 tesettür giyim kıyafetleri pardesü kap elbise tunik eşarp modelleri 2014 Armine yeni sezon 7 tesettür giyim kıyafetleri pardesü kap elbise tunik eşarp modelleri 2014 Armine yeni sezon 13 tesettür giyim kıyafetleri pardesü kap elbise tunik eşarp modelleri

kayra giyim yeni sezon sonu indirimleri

kayra giyim yeni sezon sonu indirimleri bu ay başında başladı. kayranın internet sitesi ve daha birçok online giyim mağazasında kayra giyimin en yeni modellerinde indirimli fiyatları görebilirsiniz.. yeni sezon kayralar %50’ye varan, seri sonu kayralar ise %90’a varan indirimler ile alıcısını bekliyor.

kayra giyim yeni sezon bayram özel koleksiyonlarında ve abiyelerinde ise %10-%20 gibi küçük meblağlı indirimler var. kayra boutique koleksiyonunda sadece bir adet üretilen ürünleri ise indirimsiz satılıyor..

kayra giyim yeni sezon sonu indirimleri

Kayra Giyim yeni sezon kataloğu Kayra Giyim yeni sezon katalog