Kategori arşivi: sezon sonu indirim

Kayra Giyim yeni sezon sonu indirimlerine başladı

tesettür giyim markalarının en önde gelen isimlerinden Kayra Giyim bugün %50 net yeni sezon indirimlerine başladı. Tunik, giy-çık, ferace, pardesü, kap, yelek ve elbiselerde net yüzde elli tesettür giyim indirimi sizi bekliyor. Ayrıca çanta, ipek şal, ipek eşarp ve abiye elbise/eteklerde de %20 ila %30 arasında seri sonu indirimi mevcut..

kayra yeni sezon sonu indirimleri 2015

Kayra Giyim yeni sezon sonu indirimlerine başladı, indirimler Eylül sonuna kadar devam edecek olsa da, beden stoklarının tükenebileceğini düşünürek, elinizi çabuk tutmanızı öneririm :) Ama ille de şimdi ihtiyacım yok “olmasa da olur” diyorsanız bu indirimlerinin %60’a varan outlet reyonunda devam edeceğini de hatırlatmak isterim, beden stokları şansa kalsa da 😉

Mango 2015 Sezon Sonu İndirimi

mango 2015 sezon sonu indirimleriCazip fiyatları ve son moda trend kıyafet modelleriyle özellikle genç bayanların ve son yıllarda çıkardığı violeta koleksiyonu ile de büyük beden modern kadınların tercihi olan İspanyol giyim markalarından Mango geçtiğimiz haftalarda sezon sonu indirimine başladı. %50 indirim mango sezon sonu indirimine başlanan indirim oranıydı. Ancak şuan %50 net indirim yanında bazı mango yeni sezon ürünlerinde %60 ve %70 indirim de uygulanmış.

indirime giren uygun fiyatlı çocuk kıyafetleri bayramlıkları

Mango 2015 koleksiyonları kadın, erkek, çocuk ve violeta büyük beden koleksiyonlarından oluşmakta. aynı zamanda mango premium ve mango online exclusive koleksiyonlarında da kısmi sezon sonu indirimleri uygulanıyor.

erkek ve kız çocukları için bayramlık arayanlar mango kids’in indirime giren uygun fiyata düşen çocuk elbise, sweatshirt, tişört, pantolon, etek, parka ve ucuza çocuk takım elbise modellerine bir göz atabilir.

Mango 2015 Sezon Sonu İndirimi

Mango online shop ve mango mağazalarında bay bayan ve çocuk kategorilerinden binlerce kıyafet ve aksesuar bulunuyor. mango bay ve bayan spor kıyafetleri, mayo bikini gibi deniz kıyafetleri ile iç çamaşırı iç giyim ürünleri de yer alıyor. mango erkek koleksiyonlarında casual, sportive ve çok şık klasik erkek takım elbiseleri mevcut.

mango sezon sonu elbise indirimleri ne zaman başlıyor

mango giyim yeni sezon koleksiyonlarını yayınlamaya da başladı. şimdi sizler için mango seri sonu modellerinden ve yüksek indirimler alan mango outlet ürünlerinden seçtiklerimiz resim galerimizde..

İndirimli Tesettür Bayramlıklar

boydan tesettür elbiseler

Son yılların yükselen trendi olan boydan tesettür elbiseler gibi kapalı elbiseler, sadece tesettürlü bayanların değil tüm muhafazakar ve ölçülü giyimi seven bayanların gözdesi oluyor. İndirimli tesettür bayramlıklar bulabileceğiniz yerlerden biri olan modanisa tesettür giyim sitesi, muhakafazakar giyim modasını takip ederken, şıklığından da ödün vermeyen hanımlara indirim kampanyaları düzenlemeye devam ediyor.

özel tasarım tesettür elbiseler yanında yazın kavurucu sıcaklarına uygun serin tutan tesettürlü elbiseler ve özel gün ve geceler için abiye kıyafetler de yer alan sitedeki indirimleri kaçırmamak için acele edin.

İndirimli Tesettür Bayramlıklar Modanisa’da..

Modanisa’da bayrama özel %50’ye varan sezon sonu indirimleri ve her 100 liralık alışverişe 25 lira indirim yapılan bayrama özel indirim kampanyaları yanında, ramazana özel 100 liralık alışveriş yapanlar arasında yapılacak çekilişle her gün 1 çifte umre hediye ediliyor. toplam 500 liralık alışveriş yaptığınızda 5 umre çekilişi hakkınız ve 125 lira sepet indiriminiz oluyor.