Etiket arşivi: Adidas

yeni sezon adidas Originals koleksiyonlarında en sevilen modeller

2015-2016 Adidas Originals koleksiyonları arasında Adidas mağazalarında öne çıkan Adidas Orijinal koleksiyonu spor ayakkabı, eşofman altı ve takımı, tayt, tişört, şapka ve spor üst giyim modelleri şimdi yenisezonsonu.com ‘da..

yeni sezon adidas Originals koleksiyonlarında en sevilen modeller

yeni sezon Adidas Clima Heat kışlık giyim bot mont

yeni sezon Adidas Clima Heat kışlık giyim bot koleksiyonu çıktı, en yeni çıkan Adidas bot, yelek, mont ve ayakkabı modellerine ve fiyatlarına yenisezonsonu.com farkıyla ilk bizden ulaşabilirsiniz..

yeni sezon adidas bereler 2016 yeni sezon adidas kar kış botları 2016 yeni sezon adidas kar kış montları 2016 yeni sezon adidas sweatshirt modelleri 2016

Adidas 2015-2016 sonbahar kış Clima Heat koleksiyonunda sporcuları sımsıcak ısıtacak termal training ve outdoor ürünleri bulunuyor..

yeni sezon spor giyim, spor ayakkabılar ve spor bot modelleri 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonları arasında Adidas markasının birçok koleksiyonu yer alıyor. işte bu ayakkabı ve giyim koleksiyonlarına bir yenisini daha ekleyen Adidas yeni sezon spor bot modelleri, kışlık mont, sweatsihrt ve yelek gibi kışlık spor giyim ile olmazsa olmaz spor ayakkabılarını içeren yeni bir Adidas koleksiyonunu daha bu ay görücüye çıkartıyor..

adidas Training Koleksiyonu ile Soğuk Havalarda Spor Yapmak Daha Keyifli

adidas Clima Heat yeni delikli fiber teknolojisi ile sporcuların vücut ısısının her koşulda korunmasını sağlıyor.

Adidas bereler, eldivenler ve termal içlikler de bu koleksiyonda..

Clima Heat ürün serisinde kumaş, havayı hapsedip yalıtım sağlayan delikli fiberler sayesinde sporcunun vücudunun sıcak ve kuru kalmasını sağlıyor. Teknoloji sadece vücut sıcaklığını artırmakla kalmıyor, delikli fiberler aynı zamanda kıyafetin ağırlığını azaltarak sporcuya sunduğu optimum sıcaklık- ağırlık oranı ile performansı en üst düzeye çıkarıyor.

Okumaya devam et

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha.. adı: adidas Originals by Jeremy Scott 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu..

yeni sezon adidas originals logo sweatshirt

koleksiyona adını veren tasarımcı Jeremy Scott adidasın tüm koleksiyonlarından ve kendi moda anlayışından yola çıkarak bu koleksiyonu oluşturmuş. sonbahar kış Adidas ayakkabılara, sweatpant, Adidas rüzgarlık ve spor botlara adını veren Jeremy Scott, kendine göre tasarladığı içine zevklerini kattığı originals koleksiyonunda en çok satan Adidas originals ürünlerini bir araya getiriyor..

yeni sezon adidas originals kadın kombinleri

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha

Jeremy Scott Adidas originals koleksiyonu serinin ilk serisi olma niteliğini taşıyor. seride 1960 modasının hippi tarzına atıfta bulunan Jeremy Scott, koleksiyonu renklendirmiş. çiçekli firebird tracksuit modelleri ile Adidas şeritli tişört modelleri koleksiyonda en çok dikkat çeken parçalar oluyor.

renkli ve geçmişe dönük seri: adidas Originals by Jeremy Scott

adidas Originals by Jeremy Scott 2016 sonbahar kış koleksiyonunda basketbol ayakakbıları ve botları da var. ayrıca basketbol kıyafetlerini de koleksiyona eklemiş tasarımcı. Mesela; sportif klasik kapşonlu Adidas sweatshirt modelleri ve Adidas basketbol ayakkabısı  JS Wings ayakkabılar yeni sezon Adidas modasına damga vuruyor.

Her Adidas mağazasında bulamayacağınızı belirterek adidas Originals by Jeremy Scott 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu ürünlerini Eylül 2015’ten itibaren bazı Adidas mağazalarında bulabileceğinizi söyleyelim..