Etiket arşivi: anne kız uyumlu giyim

Anneler gününe özel anne kız kıyafetleri/kombinleri

2016 anneler günü 8 mayıs pazar günü kutlanıyor. anneler gününe özel etkinlikler yapmayı düşünen ya da o özel günde annesiyle beraber uyumlu giyim düşünen küçük ve sevimli kız çocukları için anneler gününe özel anne kız kıyafetleri ve anne kız uyumlu giyim kombinlerini sizler için pitti’den seçtik.. tulum, elbise, pantolon, şalvar, pantolon ve bluz gibi çeşitlerdeki anne kız uyumlu giyim modelleri ile anneler gününde aynı annenize benzeyeceksiniz şirin kızlar 🙂

anne kız uyumlu giyim kıyafetleri

Annelerinin küçük prensesleri anneleri gibi giyinmek ister ok zaman.. Anneleri gibi giyinmek isteyen kızlar ve kızları gibi giyinmek isteyen anneler için çok özel bir anneler günü kampanyası Markafoni alışveriş sitesinde.. anneler ve kızları adlı markafoni com butiklerinde, en az anneleri kadar tarz görünmek isteyen küçük hanımlara renkli ve cici anne kız kıyafetleri markafoni pitti anne kız kombinleri arasında seçilebilir…

anneler gününe özel anne kız kıyafetleri lcw, koton, defacto gibi markalarda da anne kız kombini şeklinde bulunabiliyor..

yeni sezon Koton Kids 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton Kids 2015/2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu yeni sezon kataloğu yenisezonsonu.com ‘da..

Eylül ayı ile başlar sonbahar mevsimi malumunuz. Bayramın hızla yaklaşmasının büyük payı var belki ama sonbaharı getiren Eylül ayı itibariyle çocuk ve bebek giyim koleksiyonları da kadın ve erkek giyim koleksiyonları gibi mağaza vitrinlerinde ve reyon raflarında yerini almaya başladı. Koton Kids 2016 kış ve Koton Baby 2016 kış koleksiyonları da bahsi geçen kreasyonlardan sadece ikisi.

yeni sezon Koton Kids 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bu arada 2015/2016 sonbahar kış koton kids’in öne çıkan çocuk giyim koleksiyonlarından olan minnie by koton lookbook kataloğunda anne kız uyumlu giyim kıyafetleri ve anne kız kombinleri olduğunu hatırlatıyor ve yeni sezon Koton kids 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu yeni sezon koton kids kataloğu ile sizleri başbaşa bırakıyorum 🙂

Trendsetter Çocukların Markası Gucci

Trendsetter Çocukların Markası Gucci kids yaz koleksiyonu giyim, aksesuar ve bebek/çocuk kombinleri yenisezonsonu.com ‘da..

gucci çocuk kombinleri

trendsetter baby & kids

Yaza renk katan gucci çocuk aksesuar koleksiyonu ve yazlık çocuk giyim modelleri, şık çocuk sandaletleri ve mini çocuk çantalarıyla, pastel tonların sınırsız dünyasıyla buluşturuyor. Özellikle, markanın kız çocuk sırt çantası modelleri, her kombinle muhteşem bir uyum sağlayarak moda gurusu annelerin kalbini fethediyor. Özgün bir renk paletine sahip koleksiyon, 60’ların retro çiçek desenleriyle beraber miniklerin her atmosferde en yakın arkadaşı oluyor. Bebe mavisi, limon sarısı, şeker pembesi ve beyaz tonların hakim olduğu sandalet tasarımları ise geleceğin trendsetterlarına ışık saçıyor. Sezon koleksiyonunda yer alan neon renkli tabanlar, çocukların ayaklarında sokaklarda karnaval havasını yaşatıyor.

Trend giyinmeyi sevenlerin markası Gucci’den çocuk giyim koleksiyonu. Yaza özel hazırlanan çocuk kıyafetlerinde Gucci en küçük trendsetter’lara birbirinden havalı ve tarz çocuk giyim modelleri hazırlamış. Anne kız uyumlu giyim parçalarının da yer aldığı Gucci 2015 Çocuk Yaz Koleksiyonu, yeni doğandan 8 yaşa kadar minikler için birbirinden iddialı ve şirin kıyafetlerle yaza renk getiriyor. Sezon trendlerini küçük moda ikonlarıyla buluşturan markanın çiçek temaları ve gg logolu detayları dikkat çekiyor.

yeni sezon anne kız kıyafetleri gucci’de

Çocukların tarzlarından ödün vermeden anneleri ile bir örnek giyinmelerini sağlayan gucci çocuk giyim modellerinde, doğanın en sıcak tonlarını yansıyor. Eğlenceli ve renkli desenlere sahip tasarımlar, çocuklar için hem rahat hem de keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Özel koleksiyonda ayrıca işlenmiş desenler, yumuşak örgüler, sorbe tonlar ve koton şortlar başı çekiyor.

Rengarenk Çocuk Aksesuarları