Etiket arşivi: çanta modelleri

DERİMOD 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

DERİMOD 2015/16 Sonbahar Kış KoleksiyonuŞık, dinamik, asi ve her zamanki gibi “trendy”! DERİMOD Sonbahar/Kış 15-16 koleksiyonun detaylarını, Nicole Harrison, Jennifer Bianchi ve Tiziano Sorbellini’nin yer aldığı çekim arkası filminde keşfedin!

Derimod sonbahar kış 2015-2016 sonbahar kış deri ceket modelleri, deri montlar, ayakkabı, kar kış botu ve deri çantalar yeni sezon koleksiyonu çıktı.

Stylish, dynamic, rebellious and “trendy” as always! Discover the details of DERIMOD FW1516 collection in the backstage film which introduces internationally acclaimed models Nicole Harrison, Jennifer Bianchi and Tiziano Sorbellini.

Yeni Sezon Michael Kors Çanta Modelleri ve Fiyatları

Michael Kors 2015-2016 sonbahar kış çanta ve cüzdan koleksiyonlarından yeni sezon Michael kors çanta modelleri ve fiyatları yenisezonsonu.com ‘da..

Yeni Sezon Michael Kors Çanta Modelleri ve Fiyatları

Sonbaharın en çok sevilen renklerinden esinlenen 2016 Michael Kors sonbahar kış koleksiyonunda klasik michael kors çanta modellerinden daha farklı, yeni çanta modelleri ve marsala rengi, bordo, gri, gül kurusu, bej tonları ve siyah renkleri öne çıkıyor.

Sırt çantası modellerinden, tote çantalara, saplı el çantalarından, askılı çarpraz küçük messenger çantalara kadar 2016 yılının en moda yeni sezon çantaları bu koleksiyonda.

yeni sezon marsala rengi michael kors sırt çantası modelleri ve fiyatları 2016 RHEA BACK PACK DUSTY 1.050TL

RHEA BACK PACK DUSTY sırt çantası fiyatı: 1.050TL

yeni sezon michael kors çanta modelleri ve fiyatları 2016 HAMILTON MESSENGER BLACK 890TL

HAMILTON MESSENGER askılı küçük siyah çanta 890TL

yeni sezon michael kors çanta modelleri ve fiyatları 2016 BEDFORD BELTED BEYAZ 1.335TL

BEDFORD BELTED saplı el çantası fiyatı 1.335TL

yeni sezon michael kors portföy modelleri ve fiyatları 2016 JET SET TRAVEL WALLET ON A CHAIN MERLOT 695TL

JET SET TRAVEL WALLET ON A CHAIN portföy çanta fiyatı 695TL

Okumaya devam et

Kayra 2015-2016 Çanta Modelleri

Kayra, zamansız şıklık konseptinde kadınların çanta tutkularına yeni parçalar eklemeyi hedefliyor. Günceli takip eden ancak gelip geçicilikten uzak bir anlayış, form ve materyale yapılan modern dokunuşlarla çantalarda eşsiz tasarımlara dönüşüyor. Fonksiyonel detayları elden bırakmayan tasarımcılar, markanın mottosu haline gelen sadelikten de vazgeçmiyor. Kayra markasının bütünleştiği saf ve zarif çizgi, zamansız şıklığın evrensel cazibesiyle bir araya gelince çantalar benzersiz bir hal alıyor.

en yeni çıkan kayra çantalar

en yeni çıkan kayra askılı kol çantası modelleri 2016

en yeni çıkan kayra 2016 çanta modelleri

Kayra, Sonbahar/Kış 2015-16 Çanta Koleksiyonu’nda, mevsimin vazgeçilmez renklerinin ve dokularının armonisini oluşturan elegan, modern stildeki çantaları ile hanımlara üç farklı konsept sunuyor. İş kadınları için tasarlanan çantalar zarif oldukları kadar, bilgisayar, evrak ve not defterlerini kolayca sığdırılabilme fonksiyonelliğine de sahip. Siyah, lacivert ve nude gibi zamansız renklerin ön plana çıktığı klasik modeller ise bir sezonla sınırlandırılamayacak formlar ile karşımıza çıkıyor. Doku oyunları ve zincir detaylar, elegan görünüme hareket katmanın yanı sıra, gündüzden geceye geçişi kolaylaştırıyor.

Kayra 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki özel tasarımlar ile çantaları, tamamlayıcı birer aksesuar değil, şıklığı noktalayan önemli aktörler olarak başrole taşıyor.

Kayra 2015/16 Sonbahar Kış Giyim Kataloğuna Bakmak İçin Tıklayın

Sokak stilinden ilham alan, günlük kullanım ihtiyaçlarına yönelik konseptte yer alan spor-şık çantalar ise farklı boyut ve tarzlarda 2016 trendlerine yansıyor. Sırt çantaları okullu günlerin genç havasıyla beraber, dünyamızı sırtımızda taşıma kolaylığı sağlıyor. 70’li yılların modası ‘bucket’ çantalar şimdilerde rahat kullanımlarının keşfi ile yeniden yükselişte. Birkaç sezondur gündemde olan, aksesuar ve giysilerde sıkça rastladığımız püsküller, messenger çantaların düzenli formlarına bohem bir şıklık katarak, zıtlığın uyumunu en modern biçimde ortaya koyuyor.

Kayranın Yeni Çanta Modellerini ve Fiyatlarını İnceleyin!