Etiket arşivi: İpekyol

İpekyol’da öğretmenlere özel indirim

İpekyol'da öğretmenler gününe özel indirimİpekyol‘da öğretmenler gününe özel indirimler başladı. 21-24 kasım 2014 tarihleri arasında sürecek indirimde yeni sezon ve sezon sonu ipekyol ürünleri %20 indirimli satın alınabilecek. indirim kampanyası ipekyol online alışveriş sitesinde ve ipekyol mağazalarında değerlendirilebilir. yeni sezon indirimleri başka giyim markalarında da başladı. özellikle öğretmenler gününe özel kampanyalar bu hafta sonu yapacağınız alışverişlerde aklınızda olsun 😉

İpekyol/Twist’te “Uğurlu Hafta Sonu” İndirimleri Başlıyor!

ipekyol uğurlu hafta sonuİpekyol ve Twist yeni sezon indirimleri başlıyor. 2014-2015 sonbahar kış bayan giyim kıyafetleri, aksesuar ve ayakkabılarda yeni sezon indirimlerine başlayacak olan İpekyol ve Twist markaları, feminen ve şık detaylarıyla yeni sezonun gözde kadın moda markalarından.. İpekyol’da bu sezon, sezonun neredeyse tüm trendleri göze çarpıyor. Twist ise şık askeri tarzı ve feminen modelleri ile dikkat çekiyor..

İpekyol ve Twist’te “Uğurlu Hafta Sonu” İndirimleri Başlıyor!

Sonbahar kış sezonunun bütün trendlerini look book kataloğunda toplayan İpekyol ve Twist kadın kışlık giyim modelleri, 28 Ekim ve 2 Kasım tarihlerinde uğurlu hafta sonu kampanyasına özel yeni sezon ürünlerinde % 50 indirim fırsatı sunuyor. Ancak indirimli İpekyol ve Twist ürünleri seçili ürünler ile kısıtlı olacak..

İpekyol 2014/15 sonbahar kış koleksiyonu: erkeksi stil anlamına gelen maskülen tarzın ağır bastığı ipekyol 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonu içeriğinde business tarz iş kadını kıyafetleri, siyah deri kıyafetler, transparan gömlekler bulunmakta. Elegan kadın stillerinden, şık ve sportif bir tarza kadar birçok tarzı birarada barındıran İpekyol 2015 kış kataloğu, 28 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında bazı ürünlerinde%50 indirime gidiyor..

yeni sezonun trendleri; minimal, püskül, jakar ve fermuar detayları, oldukça maskülen bulduğum yüksek bel smokin pantolon modelleri, pul payetli ceketler, deri motorcu montları 2015 kışının modası olan parçalardan. ipekyol’un en son çıkan koleksiyonunda 1960 modasının kıyafetleri 2014 İpekyol Sonbahar-Kış sezonunun en dikkatçeken teması oldu. Düşük omuz kabanlar, otrişli saten bluz çeşitleri ve çok kullanışlı alt ve üst giyimler 60lardan günümüze İpekyol ile birlikte dolaplarımıza taşınıyor. taşlı düğmeli omzu düşük retro ceket, ipek ve deri karışımı kontrast dokulu bluz, astragan ceketler, kaftan mont ve bluzler ile deriye dair herşey “ilginç”. Şal ve zincir deseni, kelebek nakışı, geometrik ve çiçekli desenler ise sıklıkla tercih edeceğimiz desenlerde başı çekiyor.

Twist 2014/15 sonbahar kış koleksiyonu: Twist 2014 sonbahar-kış sezonunda minimal desenler kullanarak kesimlerindeki farkını ortaya koydu. Kumaşların dokunuşu ve farklı tarzı dikkat çekiyor.. Twistte teknolojik kumaşlar yeni koleksiyonda.. Askeri tarz kıyafetler şık yorumuyla twist yeni sezon kataloğunda.. Lüks military kıyafetler 2014-2015 kışında twist koleksiyonunda saat cebi ve kurşunluk detayları ile daha da maskülen ve askeri…

İpekyol sezon sonu indirimleri ne zaman başlar?

ipekyol yeni sezon sonu indirimleriİpekyol sezon sonu indirimleri ne zaman başlar? sorusuna cevabını %70’e varan yeni sezon bayram indirimleri ile verdi. İpekyol’da tüm yeni sezon ürünlerinde kampanya var.

ipekyol indirimli ayakkabılar

 

ipekyol sezon sonu indirimleri ne zaman başlar ipekyolda yeni sezon sonu indirimi

İpekyol yeni sezon modelleri her sezon sonunda yaptıkları büyük sezon indirimi kadar çok indirimli. bazı ürünlerinde %30 bazısında %50 ve bazılarında da tam %70 indirim yapmışlar. İpekyol sezon sonu indirimleri bayramda şık giyinmek isteyen indirimli bayramlık almak istiyorum diyen kişilerin göz gezdirmesi gereken klas ve elit bir bayan giyim markası.

ipekyolda büyük sezon indirimi ürünleri arasında; yeni sezon elbise, ceket, penye, bluz, pantolon, jean pantolon, bilezik, kolye, çanta, etek, loafer, ayakkabı, abiye gibi ürünler yer almakta.

İpekyol sezon sonu indirimleri