Etiket arşivi: kışlık giyim

Modamiz.com Kışlık Tunik Modelleri 2017

Modamiz.com tesettür giyim kışlık tunik modelleri 2017 sonbahar kış sezonunun tüm trendlerini yansıtıyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarının aranan tunikleri kazak tunikler ve triko tunikler soğuklardan korunmak için birebir. Isınırken şık da olmak isteyen hanımların vazgeçilmez giyim parçalarından olan kışlık tunik modelleri, tesettür triko tunik, kadife tunik çeşitleri sezona damgasını vuracağa benziyor. Elbise tunikler arasında da kışlık tunik modelleri bulunabiliyor. Çoğunlukla kap ve pardösü yerine tercih edilebilen dış giyim ürünlerinden olan tunikleri bluz ve gömlek olarak kullananlar hiçte az değil..

kışlık tunikler 2017

Modamiz.com Kışlık Tunik Modelleri 2017 Kış Sezonu Trendlerinde

Modamiz.com kışlık tunik modelleri arasında son çıkan örgü tunik modellerinden, daha country tarz olan süet tunik modellerine, sezonun trendi kadife tunik modellerinden, yün kazak tunik modellerinden, trençkot tuniklere, yarasa kollu panço tuniklerden, kadife eşofman takımı tesettür tuniklere kadar bir çok tunik çeşidine ulaşmak mümkün.. Nakışlı tunikleri özel günlerinizde, ispanyol kollu tunikleri ve volanlı tunikleri de şık olmak istediğiniz her an pantolon etek veya kalem eteklerinizle şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz..

Okumaya devam et

Nihan yeni sezon pardesü kap kaban kataloğu 2016

2016 Nihan tesettür sonbahar kış yeni sezonNihan 2016 sonbahar kış kap kaban pardesüNihan 2016 sonbahar kış yeni sezon kataloğuNihan 2016 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonuNihan yeni sezon pardesü kap kaban modelleri 2015-2016 sonbahar kış kataloğu yenisezonsonu.com ‘da.. Nihan yeni sezon kataloğu çıktı, yeni sezona ait birçok tesettür giyim markasında olduğu gibi nihan giyimin yeni sezon koleksiyonunda da kışlık tesettür giyim modelleri ön saflarda yer aldı. kap, kaban, pardesü gini nihan giyimin özellikle genç ve şehirli tesettürlü hanımlara yönelik tasarladığı dış giyim kıyafetlerinin yanı sıra, kış sezonu tesettür elbise modelleri ve yeni sezon nihan giyim tunikleri de büyük ilgi topladı.

Nihan yeni sezon pardesü kap kaban kataloğu 2016

Kapadokya’nın renkli mi renkli atmosferinde, arkaplanda rengarenk balonların olduğu en güzel kareler arasında görülen nihan giyim 2015/16 sonbahar kış yeni sezon ürünleri model model, renk renk karşımızda.. her yeni sezonda şıklığını ve çizgilerindeki kalitesini konuşturan nihan giyim, tuğba venn markasına ait bir diğer marka olma özelliğini taşımakta.

Nihan sonbahar kış koleksiyonunda kışın sevilen gri tonları, camel gibi deve tüyü renklerinin hemen hemen her tonu, toprak ve siyah renkleri bizlerden tam not aldı. Ayrıca geçen senenin de bu senenin de en popüler rengi olmayı başaran haki yeşili, yine zamansız şıklık parçaları olan trençkot modelleri ve kaplarda nihan giyim tasarımlarının şıklığıyla gözlerimizi kamaştırıyor..

Nihan 2016 sonbahar kış yeni sezon kataloğu

Nihan Giyim 2015/2016 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonu

yeni sezon kışlık kaplar kabanlar mantolar

Kışın içimizi donduran yüzünü göstermeye başlamasıyla kışlık kıyafetlerimiz de en sevdiğimiz parçalar olmaya başladı bu sezon. kışlık kap, kaban ve mantolar kışı vazgeçilmez sokak kıyafetleri. onlar olmazsa ne kadar kalın, kışlık ve yünlü giyinirsek giyinelim soğuktan korunmak neredeyse imkansız olur. önceki senelerden kalma kışlık dış giyim ürünleriniz yoksa ya da eskidilerse; sonbahar kış gardırobunuzu tazelemenin de vakti gelmiş demektir. işte sizler için seçtiğimiz yeni sezon kışlık dış kıyafetler..

yeni sezon kışlık kaplar kabanlar mantolar

Kışların vazgeçilmez dış giyim ürünleri ince keçe ve kalın kaşe kaplar, kabanlar ve mantolar