Etiket arşivi: kışlık giyim

Nihan yeni sezon pardesü kap kaban kataloğu 2016

2016 Nihan tesettür sonbahar kış yeni sezonNihan 2016 sonbahar kış kap kaban pardesüNihan 2016 sonbahar kış yeni sezon kataloğuNihan 2016 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonuNihan yeni sezon pardesü kap kaban modelleri 2015-2016 sonbahar kış kataloğu yenisezonsonu.com ‘da.. Nihan yeni sezon kataloğu çıktı, yeni sezona ait birçok tesettür giyim markasında olduğu gibi nihan giyimin yeni sezon koleksiyonunda da kışlık tesettür giyim modelleri ön saflarda yer aldı. kap, kaban, pardesü gini nihan giyimin özellikle genç ve şehirli tesettürlü hanımlara yönelik tasarladığı dış giyim kıyafetlerinin yanı sıra, kış sezonu tesettür elbise modelleri ve yeni sezon nihan giyim tunikleri de büyük ilgi topladı.

Nihan yeni sezon pardesü kap kaban kataloğu 2016

Kapadokya’nın renkli mi renkli atmosferinde, arkaplanda rengarenk balonların olduğu en güzel kareler arasında görülen nihan giyim 2015/16 sonbahar kış yeni sezon ürünleri model model, renk renk karşımızda.. her yeni sezonda şıklığını ve çizgilerindeki kalitesini konuşturan nihan giyim, tuğba venn markasına ait bir diğer marka olma özelliğini taşımakta.

Nihan sonbahar kış koleksiyonunda kışın sevilen gri tonları, camel gibi deve tüyü renklerinin hemen hemen her tonu, toprak ve siyah renkleri bizlerden tam not aldı. Ayrıca geçen senenin de bu senenin de en popüler rengi olmayı başaran haki yeşili, yine zamansız şıklık parçaları olan trençkot modelleri ve kaplarda nihan giyim tasarımlarının şıklığıyla gözlerimizi kamaştırıyor..

Nihan 2016 sonbahar kış yeni sezon kataloğu

Nihan Giyim 2015/2016 sonbahar kış yeni sezon koleksiyonu

yeni sezon kışlık kaplar kabanlar mantolar

Kışın içimizi donduran yüzünü göstermeye başlamasıyla kışlık kıyafetlerimiz de en sevdiğimiz parçalar olmaya başladı bu sezon. kışlık kap, kaban ve mantolar kışı vazgeçilmez sokak kıyafetleri. onlar olmazsa ne kadar kalın, kışlık ve yünlü giyinirsek giyinelim soğuktan korunmak neredeyse imkansız olur. önceki senelerden kalma kışlık dış giyim ürünleriniz yoksa ya da eskidilerse; sonbahar kış gardırobunuzu tazelemenin de vakti gelmiş demektir. işte sizler için seçtiğimiz yeni sezon kışlık dış kıyafetler..

yeni sezon kışlık kaplar kabanlar mantolar

Kışların vazgeçilmez dış giyim ürünleri ince keçe ve kalın kaşe kaplar, kabanlar ve mantolar

yeni sezon tozlu giyim triko elbiseler

triko elbise

yeni sezon tozlu giyim triko elbiseler 20 liradan başlayan fiyatlarıyla ucuza da ısınabileceğimizin bir göstergesi adeta. ülkece içimizi ısıtacak kıyafetlere ihtiyaç duyduğumuz günlerdeyiz. bu soğuk günlerde elbette ki trikolar olmazsa olmaz kışlık giysilerimiz. özellikle hırka ve yelekler triko kıyafetlerde en bilindik ısıtıcı giysiler. peki daha şık ve ön planda olmayı seven, tek parçada şıklığı benimsemiş hanımlar ne yapıyor bu sezon? tabii ki; triko elbiseler ve triko etekler ile soğuktan korunuyor. yeni sezon tozlu giyim triko elbiseler şimdi yeni sezon sonu resim galerimizde..

kalitesi konusunda çok fazla bir heves duymamanızı öneriyorum çünkü çok kaliteli elbiseler değiller. zaten 20 lira ila 40 lira arasında değişen fiyata sahip bir triko elbisenin ne kadar kaliteli olmasını bekleyebilirsiniz ki? ancak bana kalırsa fiyatına göre oldukça güzel triko elbise modelleri..

yeni sezon tozlu giyim triko elbiseler

mini ve midi ara boy uzunluktaki triko elbise modelleri ile tozlu giyim ucuza ve uyguna kışlık giyim kıyafetleri bulabileceğiniz güzel bir giyim mağazası..