Etiket arşivi: koton kids

Koton 23 Nisan Kataloğu 2017

Koton 23 Nisan Kataloğu 2017

Koton çocuk koleksiyonlarına ilkbahar yaz sezonuyla beraber bir yenisini daha ekliyor. 23 nisan kıyafetlerinin de bulunduğu koton 2017 ilkbahar yaz çocuk giyim modelleri içinden, 23 nisan kataloğu olabilecek nitelikte seçtiğim çocuk giyim kıyafetlerini resim galerimizde görüntüleyebilirsiniz.

Koton 23 Nisan Kataloğu 2017

Özellikle kız bebek ve kız çocuk elbiselerindeki model başarısıyla tanınan koton çocuk markası, 23 nisana uygun kız çocuk elbiseleri ile de göz dolduruyor. erkek bebek ve erkek çocuklar için de 23 nisan kostümleri bulunabilen katalogda yeni sezon erkek çocuk gömlekleri, pantolon modelleri, şortlar, baskılı t-shirtler ve sweatler beğeni topluyor. pembe ve mint yeşilinin revaçta olduğu yaz sezonunda koton da mint, sarı, pembe, turkuaz ve marin renklerine öncelik veriyor. bebe yakalı, kısa, fiyonklu, prensesli ve belden büzgülü kız giyim modelleri ile şık ve sportif erkek çocuk giysileri bu sezon kotonda yine ön planda.

Koton Kids 2015/2016 Kışlık Çocuk Giyim Modelleri ve Fiyatları

Koton Kids 2015/2016 Kışlık Çocuk Giyim Modelleri ve Fiyatları

Koton kids 2015/2016 sonbahar kış çocuk modasına her zamanki kalitesi ve kalitesine oranla uygun fiyatlarıyla muhteşem kışlık çocuk giyim modelleri kazandırmaya devam ediyor. Yeni TV reklam filmi “bu benim tarzım“da, birbirinden havalı, sevimli ve afacan çocukları, yeni sezon kışlık çocuk kıyafetleri ile giydiren koton sonbahar kış çocuk koleksiyonlarına geçtiğimiz haftalarda bir yenisini daha eklemişti.

koton yeni sezon kataloğunu görmek için tıklayınız

bu sezon televizyon reklamında “onlar çocuklar, istedikleri gibi olurlar” sloganını kullanan koton kids, adeta geçtiğimiz sezonda “çocukları yetişkinler gibi giydiriyorlar, çocuklar çocuk gibi giyinmeli” şeklinde aldığı tepkileri affettirir gibi bir mesaj veriyor, acaba siz ne düşünüyorsunuz?

koton kids reklam filmi müziğine uydurulan sözler sizce de çok güzel değil mi? 🙂 bu arada müzikteki şarkının orjinal adı: I did it my way (Frank Sinatra söylüyor)

markanın yeni reklamında çıkan koton baby ve  koton kids çocuk kıyafetlerini fiyatları ile beraber aşağıdan görebilirsiniz..

 

yeni sezon Koton Kids 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Koton Kids 2015/2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu yeni sezon kataloğu yenisezonsonu.com ‘da..

Eylül ayı ile başlar sonbahar mevsimi malumunuz. Bayramın hızla yaklaşmasının büyük payı var belki ama sonbaharı getiren Eylül ayı itibariyle çocuk ve bebek giyim koleksiyonları da kadın ve erkek giyim koleksiyonları gibi mağaza vitrinlerinde ve reyon raflarında yerini almaya başladı. Koton Kids 2016 kış ve Koton Baby 2016 kış koleksiyonları da bahsi geçen kreasyonlardan sadece ikisi.

yeni sezon Koton Kids 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bu arada 2015/2016 sonbahar kış koton kids’in öne çıkan çocuk giyim koleksiyonlarından olan minnie by koton lookbook kataloğunda anne kız uyumlu giyim kıyafetleri ve anne kız kombinleri olduğunu hatırlatıyor ve yeni sezon Koton kids 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu yeni sezon koton kids kataloğu ile sizleri başbaşa bırakıyorum 🙂