Etiket arşivi: Koton

Yeni Sezon Koton Anneler Günü Özel Koleksiyonu

2016 anneler günü ne zaman? bu sene anneler günü ne zaman? 2016 anneler günü hangi tarihte? bu yıl anneler günü 8 mayıs 2016 pazar gününde kutlanacak..

anneler günü hediyesi koton mağazalarında, koton giyimde en yeni çıkan elbiseler, kol saatleri, çantalar ve diğer bayan giyim ürünlerini annenize hediye seçerken düşünebilirsiniz..

Koton’la annenize en güzel hediyeler..

anneler günü koton

Mayıs ayında annemize hediye alma zamanı da gelmiştir. mayıslarda anneler günü hediyeleri bakarız, hazirandaysa babalar günü hediyesi araştırırız.. böyle günlerde hediye seçmek için zorlanabiliriz çünkü çeşit ve marka çoktur.. anneye hediye kıyafet, elbise, ayakkabı ya da çanta düşünüyorsanız ve bütçenizde kısıtlı ise koton anneler günü özel koleksiyonu arasında annenize göre mutlaka bir yeni sezon koton giyim modeli bulabilirsiniz.. 2016 koton anneler günü kombinlerinden sizler için seçtiklerimiz..

Yeni Sezon Koton Anneler Günü Özel Koleksiyonu

yeni sezon koton anneler günü hediye seçenekleri 2016 yeni sezon koton anneler günü kataloğu yeni sezon koton anneler günü kombini yeni sezon koton anneler günü kombinleri 2016 yeni sezon koton tişört modelleri

yeni sezon koton anneler günü koleksiyonunda her kesimden her mentalitedeki anneye göre elbise modelleri, bluzler, iş kadını gömlekleri, maksi etekler, ayakkabı modelleri, çantalar ve takılar bulabilirsiniz..

Dilek Hanif for Koton Yeni Sezon Koyu Romantizm Koleksiyonu

Dilek Hanif for Koton’dan Yeni Sezonda Koyu Romantizm

Dilek Hanif for Koton 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonunda “koyu bir romantizm” esintisi estiren şık gece elbiseleri, özel tasarım bluz modelleri, gömlek ve ceket modelleri, Dilek Hanif’in vazgeçilmez elbise ve abiye modelleri ile; sezonda en şık olmak isteyen kadınların yine gözdesi olacak.

‘Dilek Hanif for Koton 2015-16 Sonbahar- Kış Koleksiyonu’ altında yer alan ‘Koyu Romantizm’ serisinde, romantik ruh ve siluetleri bir araya getiren tasarımlar göze çarpıyor. Koleksiyon içinde barok detayların günümüze uyarlandığı uzun yakalar, dantel ve kadife ile birleştirilerek karanlık ve görkemli bir Viktoryen atmosfer yaratılıyor. Ayrıca koleksiyonda, lüks ve narin dantel, şifon, jorjet, kadife ve döşemelik jakar gibi kumaşların kullanımı ön plana çıkıyor. Nakış, tüy ve dantellerin pul detayları ile buluşması da koleksiyonu nihai görüntüsüne kavuşturuyor. Koleksiyonun ana renklerini oluşturan siyah, bordo, lacivert gibi koyu ve karanlık tonlara, altın rengi ışıltılar eşlik ediyor ve tasarımlara alternatif bir aydınlık katılıyor.

Dilek Hanif for Koton Yeni Sezon Koyu Romantizm Koleksiyonu

Moda dünyasının iki güçlü ismi Koton ve Dilek Hanif, ‘Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu’ için yeni sezonda da bir araya gelerek güçlü bir koleksiyona imza attılar. Kumaş seçiminden kalıp çalışmalarına kadar tüm tasarım sürecini Dilek Hanif’in yönettiği ‘Dilek Hanif for Koton 2015-16 Sonbahar- Kış Koleksiyonu’, ‘koyu romantizm’ ve ‘grafik kesim’ ana temaları ile dikkat çekiyor. 38 parçalık kapsül koleksiyon zamansızlık özelliğini vurguluyor.

2015-16 İlkbahar-Yaz döneminde ilk kez bir moda perakende markası ile işbirliğine imza atarak tasarımlarını uygun fiyatlara moda severlere sunan Dilek Hanif, yeni sezonda da Koton ile olan işbirliğine devam ediyor. ‘Dilek Hanif for Koton 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ 6 Ekim Salı günü Soho House İstanbul’da düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı. Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ev sahipliğinde ve Dilek Hanif’in katılımıyla gerçekleşen lansman gecesi sanat ve moda dünyasından birçok ismi bir araya getirdi.

Dilek Hanif: Tasarımlarda romantik ruh ve siluetler bir araya geliyor

Dilek Hanif’in Koton için hazırladığı göz alıcı tasarımlardan oluşan koleksiyon ve iş birliği ile ilgili olarak Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, “Türk moda dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Dilek Hanif ile yeni sezonda da çok özel bir koleksiyon hazırladık. Dilek Hanif’in zarif ve fark yaratan çizgisini Koton mağazalarında moda tutkunları ile buluşturuyor olmak bizim için çok gurur verici. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi projeler sunmaya gayret ettik. Bunu yaparken de işine özen gösteren, başarılı isimler ile çalışmayı önemsedik. ‘Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu’ da bu hedeften hareketle hayata geçirdiğimiz önemli bir proje oldu.” dedi.

Koleksiyonun tasarımcısı Dilek Hanif ise “Koton gibi güçlü bir marka ile geçen sezon büyük bir heyecanla başlattığımız iş ortaklığımız, ‘Dilek Hanif for Koton 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ ile devam ediyor ve ben yine aynı heyecanı hissediyorum. Ulaşılabilir fiyatlara, uygun lokasyonlarda moda severler ile tasarımlarımı buluşturma şansını yakaladığım bu özel proje, benim kariyerimde çok önemli bir yere sahip. Ana temalarını ‘koyu romantizm’ ve ‘grafik kesim’ olarak belirlediğimiz ‘Dilek Hanif for Koton 2015-16 Sonbahar- Kış Koleksiyonu’, romantik ruh ve siluetleri bir araya getiren tasarımların yanı sıra 60’lara referans veren şekil ve modern kesimler sunuyor. Moda severleri Koton mağazalarında yine ayrıcalıklı bir şıklık ile buluşturacağımıza inanıyorum.” şeklinde konuştu.

‘Grafik Kesim’ teması ile yaratılan zamansız ve güçlü bir şıklık

‘Dilek Hanif for Koton 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’ içinde ‘Grafik Kesim’ teması ile hazırlanan parçalarda ise 60’lara referans yapan şekiller ve modern kesimlerin yarattığı siluetler dikkat çekiyor. Koyu, güçlü ve zamansız renk tonlarının seçildiği koleksiyonda siyah, mavi ve metalik gri en çok kullanılan renkler arasında yer alıyor. Koleksiyonda, metalik payetler ve koyulaştırılmış kumaşlar ile elde edilen endüstriyel etki, feminen rafine siluetler ve androjen etkili tasarımlar ile birleşiyor. Özellikle A kesim yalın elbiseler ve modern kesim smokinler koleksiyona sofistike bir hava katıyor.

Yeni sezon Koton Lingerie 2015/2016 İç Giyim Koleksiyonu

Yeni sezon Koton 2015/2016 Sonbahar Kış İç Giyim Koleksiyonu yenisezonsonu.com ‘da..

yeni sezonda Koton iç çamaşırı modelleri iddialı geliyor!

Yeni sezon Koton iç çamaşırı koleksiyonu 2015 2016 Yeni sezon Koton Lingerie home wear pijama takımları

koton yeni sezon iç giyim koleksiyonu ile önce kadınları baştan çıkartıyor. koton lingerie sonbahar kış koleksiyonu şık ve stil sahibi görünmeyi seven kadınlar için tasarlanmış.

Yeni sezon Koton 2015/2016 Sonbahar Kış İç Giyim Koleksiyonu

Koton yeni sezon koleksiyonlarına iç giyim kreasyonunu da ekliyor ve diyor ki; şıklık içinizden gelir.. iç giyim ürünlerinin de şık olması gerektiğine inananlar koton iç çamaşırı koleksiyonu ile mutlu olacak. Siyah iç çamaşırları 2015/2016 iç giyim koleksiyonlarında olmazsa olmaz. lacivert, koyu gri ve pudra rengi tonları da; Koton Lingerie 2015/2016 sonbahar koleksiyonunun başlıca moda renkleri.. ayrıca; bayrak rengi gibi ruj kırmızısı ve barbie pembesi denen en parlak tonlar da koleksiyonda kokoş olmayı sevenleri bekliyor.

bu yılın trendi dantelli iç çamaşırları koton iç giyim koleksiyonunda

Okumaya devam et