Tag Archives: lc waikiki

lc waikiki yeni sezon pepee koleksiyonu

0-6 yaş çocuğu olup da pepee izlemeyen ebeveyn kaldı mı bilmiyorum ama hala pepee’yi tanımayanınız varsa sizi şöyle alalım. pepee trt çocuk kanalında yayınlanan küçük bir çocuk, animasyon çizgi film karakteri ve her pepee bölümünde çocuklarımıza oldukça eğitici pepee şarkıları ve pepe oyunları öğretiliyor. ayrıca görgü kuralları ve Türk gelenek ve görenekleri de yine pepee çocuk programında sıkça işlenen temalardan.

lc waikiki yeni sezon pepee giyim modellerinde bebek ve çocuk kıyafetleri yer alıyor. tulum, body, takım, tişört, atlet, pijama takım ve çocuk üstleri lcw pepe koleksiyonunda yer alan giyim parçaları.

lc waikiki yeni sezon pepee koleksiyonu

lc waikiki pepeli kıyafetler pepee desenli çocuk kıyafetleri lc waikiki yeni sezon pepee koleksiyonu

LC Waikiki yeni sezon 23 nisan katalog

LC Waikiki arı kostümü elbiseLC Waikiki yeni sezon 23 nisan kostüm koleksiyonu çıkar çıkmaz yoğun ilgi gördü. LC Waikiki 23 nisan kız çocuk kostümleri arasında: kırmızı üzerine siyah puantiyeli uğur böceği kostümü, sarı üzerine siyah çizgili arı kostümü, bembeyaz ve tüllü peri kızı kostümü, gökkuşağı renklerinde tütü elbise takımı ve fuşya pembe önü kısa arkası uzun tül abiye elbise kıyafetleri çok beğenildi. 23 nisan erkek çocuk kostümleri arasındaysa: kırmızı çizgili t-shirt’lü korsan kostümü, kovboy kostümü, pelerinli waikiki man süpermen kostümü çok sevildi.. LC Waikiki yeni sezon 23 nisan katalog modellerinden sizler için yeni sezon sonunda birkaç model yayınlıyorum daha detaylı bilgiyi lcwaikiki online alışveriş mağazasından öğrenebilirsiniz…

LC Waikiki yeni sezon 23 nisan katalog

LC Waikiki yeni sezon 23 nisan koleksiyonu LC Waikiki erkek çocuk 23 nisan kostümleri

LCWaikiki 2014 Yeni Sezon Çocuk Koleksiyonu

lc waikiki 2014 ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu 009 yeni sezon çocuk kıyafetleri

LC Waikiki 2014 Yeni Sezon Erkek Çocuk Kot Gömlek

lc waikiki 2014 ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu 014 yeni sezon çocuk kıyafetleri

LC Waikiki 2014 Yeni Sezon Kız Çocuk T-Shirt

lc waikiki 2014 ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu 006 yeni sezon çocuk kıyafetleri

LC Waikiki 2014 Yeni Sezon Kız Çocuk Mint Yeşili Tütü Etek

lc waikiki 2014 ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu 011 yeni sezon çocuk kıyafetleri

LC Waikiki 2014 Yeni Sezon Kız Çocuk Işıklı Spor Ayakkabı

lc waikiki türk hazır giyim markası, 2014 ilkbahar yaz yeni sezonunda reklam filmleriyle öne çıktı. elbise, sweatshirt, t-shirt, mont, kaban, pantolon, etek, ayakkabı, çanta gibi bay, bayan ve çocuk giyim ürünleriyle tanınan lcwaikiki markasının özellikle LC Waikiki 2014 yeni sezon çocuk koleksiyonu reklamındaki minikler ile büyük beğeni topluyor.

lcw kız çocuk retro marin koleksiyonu

lc waikiki 2014 ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu 017 yeni sezon çocuk kıyafetleri

lcwaikiki kız çocuk retro marin koleksiyonu

lc waikiki 2014 ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu 018 yeni sezon çocuk kıyafetleri lc waikiki 2014 ilkbahar yaz çocuk koleksiyonu 016 yeni sezon çocuk kıyafetleri

lcw bu yeni sezon ürünlerinde kız çocuklarına özel retro marin koleksiyonuyla da göz dolduruyor. farklı ve vintage tarz takılmak isteyen kız çocuklarına özel elbiseler, etekler, çocuk takımları ve diğer kız çocuk giyim kıyafetleri elsiva retro marin temalı ürünlerde..

Gerçekten de çok sevimli ve tatlı çocuklar :) ve son olarak eklemek istiyorum: LC Waikiki Türkiye demiş ki;

LC Waikiki Yeni Sezon Çocuk Koleksiyonu bu bahar da rengarenk. İyi giyinmek herkesin hakkı!

LCWaikiki 2014 Yeni Sezon Çocuk Koleksiyonu

LCW yeni sezon sonu indirimleri

lcw genç kız yeni sezon sonu spor ayakkabılarLCW yeni sezon sonunda %50′ye varan indirimler yapıyor. lcw kadın, lcw erkek, lc waikiki kız çocuk, lc waikiki erkek çocuk, lc waikiki kız bebek, lc waikiki erkek bebek, lc waikiki genç kız ve lc waikiki genç erkek olmak üzere ayırdığı kategorilerindeki lc waikiki yeni sezon ürünlerinde, kırmızı etiketli yeni sezon lcw ürünleri sezon sonu avantajıyla %50′ye varan fırsat fiyatlarıyla satın alınabilir. lcwaikiki mağazalarından ve elsiva alışveriş sitesinden online olarak da indirimi lcw ürünlerini görebilirsiniz…

LCW yeni sezon sonunda %50 indirimleri başladı

LCW kadın yeni sezon kombinler

LCW kadın yeni sezon kombinler sizler için yenisezonsonu.com’da.

LCW kadın yeni sezon kombinler 005 2013 kış ürünler

LCW kadın yeni sezon kombinler

kombinlerdeki eşyalar, lc waikiki 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonunda bu ayın en sevilen kadın giyim, aksesuar ve ayakkabı ürünleridir.

lc waikiki outlet elbise modelleri ve fiyatları

LCW ELBİSELER lc waikiki indirim ürünleri 2013

lcwaikiki.com online alışveriş internet mağazasında 2.kalite ürünlerin satılmadığını belirtiyor, lcw outlet kategorilerinde. yani lcw outlet ürünleri defolu, yıpranmış ya da kullanılmış lcw kıyafetleri değil, sadece lc waikikinin; yeni sezon sonu ve seri sonu denen (bir iki bedeni ya da tek rengi kalmış olan) indirime giren ürünleridir.

lc waikiki outlet elbise modelleri ve fiyatları

lc waikiki 2013 elbise modelleri

lc waikiki outlet bayan elbise modelleri ve fiyatları, 29,90 liradan başlıyor.

lc waikiki genç kız outlet elbise modelleri ve fiyatları

lc waikiki outlet genç kız çocuk elbise modelleri ve fiyatları, 14,90 liradan başlıyor. 8-9-10-11-12-13-14-15-16 yaş genç kızlara göre uygun fiyatlı ve indirimli lcw elbiseleri bulunuyor fazla çeşit olmasa da.

lc waikiki kız çocuk outlet elbise

lc waikiki outlet kız çocuk elbise modelleri ve fiyatları, 14,90 liradan başlıyor. 2-3-4-5-6-7-8-9-10 yaş kız çocuklarına göre uygun fiyatlarda ve indirimli renkli mi renkli lc waikiki kız çocuk elbiseleri bulunuyor.

lcw indirimli kız çocuk elbiseleri

lc waikiki outlet kız bebek elbise modelleri ve fiyatları, 14,90 liradan başlıyor. 0 aylıktan 36 aylığa kadar olan kız bebeklere göre çok ucuza ve indirimli lc waiki kız bebek elbiseleri bulunuyor.