Etiket arşivi: lc waikiki

23 Nisan Arı Maya Kelebek Prenses Kostümü

23 Nisan Arı Maya Kelebek Prenses Kostümü Modelleri www.yenisezonsonu.com ‘da.. daha sezonu geçmeden bazı modellerinde yeni sezon indirimlerine giden lc waikiki 23 nisan kostümleri yılın en güzel çocuk kıyafetleri arasına girmeye aday.. elsiva kiki 23 nisan kıyafetleri ayrıca kız çocuk bayramlıkları ve erkek çocuk bayramlıkları olarak da çocuklarımıza giydirilebilir..

LC Waikiki bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocukların hayal dünyalarına renk katan birbirinden güzel kostümler hazırladı. LC Waikiki, çocukların neşeli kostümler ile birlikte 23 Nisan coşkusunu yaşamalarına destek olmak için onları aileleriyle mağazalara bekliyor.

Arı Maya ve Prenses kostümlerinden İspanyol esintilerine…

Kız çocuklarına özel hazırlanmış arı maya, prenses ve kelebek kostümleri, etekli takımlar, İspanyol esintilerini taşıyan kırmızı hakimiyetindeki tül ve püskül detaylı elbiseler bu koleksiyon için özel olarak hazırlandı.

Saten, organze, tül kumaşların kullanıldığı koleksiyonda, fiyonklar, fırfırlar ve püskül detayları öne çıkıyor. Her kostüm için özel olarak hazırlanan; kanat, taç, asa, saç bantları gibi aksesuarlar kostümlerin en neşeli tamamlayıcı parçaları oluyor.

Küçük beyler şıklık yarışında…

Erkek çocukları için hazırlanan Arı Maya kostümü öne çıkan parçalar arasında yer alırken, birbirinden şık papyon ve askı detaylı tişört, gömlek ve pantolon kombinleri küçük beyler için sevimli birer alternatif olarak koleksiyonda yerlerini alıyor.

Koyu yıkamalı denimler, bermuda şortlar ve beyaz renklerin ağırlığı ile ön plana çıkan kombinler koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında.

23 Nisan Özel hazırlanan LC Waikiki koleksiyonuna, mağazaların yanı sıra internet mağazasından da ulaşarak hızlı ve kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

2015 arı kız arı oğlan kostümü arı vız vız vız kıyafetleri kelebek kız kostümleri

Yeni Sezon LC Waikiki 23 Nisan Çocuk Kıyafetleri ve Fiyatları

Yeni Sezon LC Waikiki 23 Nisan Çocuk Kıyafetleri http://www.yenisezonsonu.com ‘da..

yeni sezon lc waikiki 23 nisan kıyafetleri ve fiyatları

lc waikiki’nin 2-3-4-5-6-7-8-9 ve 10 yaş kız erkek çocuklar için her 23 nisanda hazırladığı lc waikiki 23 nisan kıyafetleri ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz. herhangi bir satışımız yoktur, yeni sezon lc waikiki çocuk kıyafetleri tanıtım amaçlı yayınlanmaktadır.

2-10 yaş kız çocuklarına uygun 23 nisan kostümleri, elbiseleri, tütü etekleri, badileri ve fiyatları ile 2-3-4-5-6-7-8-9-10 yaş erkek çocuklarına uygun 23 nisan kıyafetleri, takımları için elsiva kikinin yeni çıkan 23 nisan koleksiyon kataloğundaki modeller..

Yeni Sezon LC Waikiki 23 Nisan Çocuk Kıyafetleri

23 nisan katalogları 2015

Lc Waikiki 23 Nisan Kıyafetleri

2015 lc waikiki genç kız 23 nisan kataloğu

Lc Waikiki 23 Nisan kıyafetleri kataloğu bütün lc waikiki 23 nisan çocuk ve lc waikiki 23 nisan genç giyim modelleriyle www.yenisezonsonu.com ‘da..

bir önceki lc waikiki 23 nisan kostümleri yazımda, 2015 lc waikiki 23 nisan kataloğunun kız çocuk kıyafetlerini paylaşmıştım. Şimdi de 8-9-10-11-12-13-14-15 yaşındaki genç kızlar ve genç oğlanlar için 23 nisan kıyafetlerini paylaşmak istiyorum.

23 nisan için lc waikiki genç çocuk kıyafetleri

Not: Bu ürünlerin bazıları yeni satışa girmiş ancak birkaç model çok yakında satışa çıkacaktır.

Lc Waikiki 8-15 Yaş Arası Kız Çocuk Genç Kız 23 Nisan Kıyafetleri 

8-9-10-11-12-13-14-15 yaşa uygun 23 nisan kıyafetleri her sene olduğu gibi ortalama fiyatlarıyla ve güzel modelleriyle satışa sunulur sunulmaz büyük beğeni toplayacak eminim. elsiva kiki 23 nisan kataloğu 2015 ilkbahar yaz çocuk giyim modası ürünlerindendir.. Geçen yılın 23 nisan kataloğundaki lc waikiki ürünleri için buraya bakabilirsiniz..