Etiket arşivi: lc waikiki

elsi vaikiki 23 nisan kıyafetleri ve sosis balon ile balondan şekiller

elsi vaikiki 23 nisan kıyafetleri kataloğu

lcw yeni sezon 23 nisan koleksiyonu yenisezonsonu.com ‘da.. bildiğimiz gibi Türkiye’nin ulaşılabilir moda parçalarını çıkardığı yeni sezon koleksiyonları bünyesinde barındıran moda herkesin hakkı diyen marka lcw, yine uygun fiyatlı ve ucuz çocuk giyim 23 nisan koleksiyonu ile karşımızda. 23nisan kostümlerine uygun olsalar da sadece 23 nisan gösterilerinde değil, çocuklarımızı gezmeye götürürken, bayramlık kıyafetler ya da doğum günü elbisesi olarak da kullanılabilecek güzel çocuk elbise modelleri mevcut. 23 nisan kataloğunda tütü elbiseler, kolu tüllü mini elbiseler, erkek çocuk takım elbiseleri, papyonlu gömlekler, askılı pantolonlar, şeker gibi tül etekler, etek badi takımları ve rengarenk çocuk giyim modelleri yer almakta.

sosis balon ile balondan şekiller

yeni sezon 23 nisan katalog çekimlerinde renk renk balonlardan yapılan oyuncaklar kullanan elsiva kiki markası balon ile yapılan şeyler listesine birçok figür eklemişe benziyor 🙂 balondan şekiller yapımı çocukları eğlendirmek amacıyla birçok kişi tarafından güzel bir okul öncesi etkinliği olarak kullanılıyor. ayrıca doğum günü partileri ve anaokulu kreş gibi okul öncesi eğitimi verilen yerlerde de balon ile şekiller yapılıyor. balon ile fotoğraf makinesi, balondan halter, balondan muson ormanlarında yaşayan gökkuşağı papağanı, sosis balondan helikopter, balondan beyaz at, balon kullanarak saksafon, balon ile peri kanatları ve asa, filamingo, dinazor, şemsiye, kol çantası, zincir halat ve hatta gerçek bir motorsiklet 🙂 sosis balondan yapılan şekiller tamamen hayal gücünüze kalmış!!!

LC Waikiki 23 nisan 2016 özel kataloğu

2016 LC Waikiki 23 nisan özel kataloğu kıyafetler kostümler elbiseler çıktı. Yeni sezon elsiva kiki 23 nisan kataloğunda papatyalı, tavşan kız, kalpli, kravatlı, papyonlu erkek ve kız 23 nisan kostümleri yer alıyor. Çoğunluğu gündelik olarak da giyilebilecek body, tişört, etek ve elbiseden oluşan lc waikiki kız çocuk 23 nisan kıyafetleri yanında tütü etekler, tütü elbiseler ve özel 23 nisan kostümleri kız çocuklarının 23 nisan gösterileri ve etkinlikleri çin tasarlanmış. erkek çocuklar içinse daha çok takım elbise tarzı, şort, pantolon, tişört, badi, ceket ve gömlek modelleri elsi waikiki 23 nisan 2016 kataloğunda yerini alıyor.

önceki senelere ait elsivaikiki 23 nisan özel kataloglarına ait kıyafetler ve elbiseler için tıklayınız.

LC Waikiki 23 nisan 2016 özel kataloğu

yine biribirinden cici ve sevimli kız çocuk elbiseleri, etek gömlek bluz ve badileri ile erkek çocukları küçük bir beyefendiye döndüren uygun fiyatlı ve ucuz lc waikiki 23 nisan çocuk bayramı kostümleri tüm lc waikiki satış noktaları ve online mağazasında temin edilebilir.

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Ana Okulu İlkokul Kıyafetleri

Çocuğunuzun kıyafetleri okuldaki ilk günü için hazır mı? Kreşte ilk arkadaşlıklar ve gün boyu sürecek kreş etkinlikleri ve anaokulu oyunları.. Lc waikiki okula ilk adım koleksiyonunda okul tişörtü, bluz, okul pantolonu, yelek ve ayakkabı modelleri yer alıyor.

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Ana Okulu İlkokul Kıyafetleri

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Kız & Erkek Çocuk Giysileri

Parkta ordan oraya koşturan etkinik ve sosyallik güzeli enerji dolu kız çocuklarının favroi okul kıyafeti denim çocuk tulumları ve çizgili body’ler..

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu Erkek Çocuk Giysileri

okulun en aktif erkek çocukları için sportif kombinler.. mesela lc waikiki okul koleksiyonundaki jean’ler, grafik desenli tişörtler ve canlı renklerdeki erkek çocuk yelekleri ile çocuğunuz için gün boyu rahat edebileceği sportif bir kombin oluşturabilirsiniz. spor ayakkabı ile de bu kombini tamamlayın.

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu kız çocuk okul kombini

sonbahar kış sezonunda lc waikiki koleksiyonları arasında çocuklarınızın yanından ayırmamanız gereken en önemli kıyafetlerden biri anorak yelekler. soğuklar çocuğunuzu üşütemeyecek. parkta üşümesin istiyorsanız kız ya da erkek çocuğunuza bu elsiva yeleklerden satın alabilirsiniz.

LC Waikiki Okula İlk Adım Koleksiyonu kız çocuk kıyafetleri 2016

her gün okulda giyebileceği klasik okul tişörtleri ve okul pantolonları da elsi waikiki okula ilk adım koleksiyonunda yerini almış. köpekli, fiyonklu ve çizgili çocuk okul kıyafetleri çok trendy. beden eğitimi için en ucuz ve rahat çocuk eşofman takımları elsiva kiki’de.. birbirinden şirin uzun kollu üstler ve kapşonlu çocuk sweatshirt’leri lcw’de sizi bekliyor.

Okumaya devam et