Etiket arşivi: lc waikiki

LCW genç kız okul kıyafetleri ve fiyatları

lcw 2015 2016 çocuk okul koleksiyonuLCW Türkiye‘de giyim denince akla gelen ilk markalardan olma özelliğini taşıyor. Okul sezonu yaklaştığına göre yine okul kıyafetleri denince ilk önce elsiva markasının okul koleksiyonlarına göz atıyoruz. Şimdi hep birlikte ortaokul ve lise çağındaki kızlarımız için hazırlanan LCW 2015/2016 genç kız okul kıyafetlerine ve fiyatlarına şöyle bir göz atalım.

elsiva kiki orta okul ve lise çağındaki genç kızlarımız için ucuz ve uygun fiyatlı okul eşyalarını 2015/2016 okul koleksiyonlarında bir araya getirmiş. Okul için elsi waikiki ucuz sırt çantaları, genç kız okul pantolonları ve okul gömlekleri, genç kız spor eşofman takımları, okul sweatshirtleri, triko süveter ve okul hırkaları, polo yakalı lakost tişörtler, kapşonlu anorak yelekler ve okulda beden eğitimi dersinde giyilebilecek ucuz spor ayakkabılar gibi birçok çeşiti yeni sezon lc waikiki okul koleksiyonunda bulabiliyoruz.

LCW genç kız okul kıyafetleri ve fiyatları

Bu ürünlere ve dahasına lcw mağazalarından ulaşabilirsiniz..

LC Waikiki Anaokulu/İlkokul Okul Kıyafetleri

lc waikiki 2015/2016 eğitim ve öğretim yılının açılmasına bir ay kadar kısa bir süre kala anaokulu ve ilkokul çağındaki minik yavrularımız için hazırladığı 3-11 yaş arası çocuk okul koleksiyonunu görücüye çıkardı.

Anaokuluna ya da ilkokula başlayacak veya devam edecek olan çocuklar için elsiva lakost tişörtler, uygun fiyatlı okul ayakkabıları, basic body modelleri, kız çocuk anorak yelek, yeni sezon okul çantaları, okul gömlekleri, erkek çocuk için okul yelekleri, anaokulu için sırt çantası, okul pantolonları, çekçekli okul çantası ve ucuz spor ayakkabı gibi okul için gereken birçok öğrenci kıyafetini elsiva kiki okul koleksiyonlarında bulabilirsiniz..

LC Waikiki Anaokulu/İlkokul Okul Kıyafetleri

İşte yeni sezon lcw okul koleksiyonu içerisinden sizler için seçtiğimiz ilkokul ve anaokulu çağındaki kız/erkek çocuk okul kıyafetleri..

 

elsiva kiki yeni sezon indirimli etekler

elsiva kiki yeni sezon indirimli etekler yenisezonsonu.com ‘da. resim galerimize eklediğimiz uzun etek modelleri arasında yazlık olarak giyilebilecek kanvas, keten, polyester ve pamuklu kumaşlara sahip olan lcw yeni sezon uzun etekler görmektesiniz.

elsiva kiki yeni sezon etekleri arasında güzel uzun etekler ve midi boy (ara boy da denebilir) uzun etek modelleri de yer aldığından lc waikiki tesettür ve kapalı giyim ürünleri de satıyor diyebiliriz..

elsiva kiki yeni sezon indirimli etekler

uzun pileli, sportif, kot, torba cepli, yırtmaçlı, tensel jean ve uzun kalem etek modelleri bulunan lcw markası, gençlere olduğu kadar basma etek benzeri etnik desenli, boncuk kemerli uzun, kendinden kemerli küçük çiçek desenli ve pamuklu kumaştan beyaz uzun etekleri ile de bohem tarz giyinenlere alternatif etek çeşitleri de sunuyor..