Etiket arşivi: spor giyim

Yeni Sezon Spor Giyim Kombinleri

SPOR GİYİM KOMBİNLERİ GÜNDELİK OLARAK ÇOK TERCİH EDİLİYOR

yeni sezon spor giyim modelleri

Günümüzde özellikle gençler ve kendini genç hissedenler arasında cool ve havalı görünmenin en birinci yolu spor giyim kombinleri ile giyinmekten geçiyor. Özellikle gündelik olarak tercih edilen spor giyim modelleri ve spor ayakkabılar, spor giyinmenin sadece spor yaparken değil, günlük olarak da giyildiğinde gayet rahat ve şık olunabileceğini gösteriyor.

Kışın son derece sıcak tutan anorak puffer montlar, kapitone dikişli puf yelekler, eşofman altı denilen sweatpants modelleri, özellikle byu kısa genç kızların tercihi olan spor ayakkabılardan gizli topuklu sneaker’lar, bilekli kanvaslar, kapşonlu spor üstler, sweatshirt modelleri ve rüzgarlık denen windproof montlar, tayt ve kot pantolonlar spor giyim akımının en bilindik ve en popüler giyim üyeleri..

Yeni Sezon Spor Giyim Kombinleri

yeni sezon adidas Originals koleksiyonlarında en sevilen modeller

2015-2016 Adidas Originals koleksiyonları arasında Adidas mağazalarında öne çıkan Adidas Orijinal koleksiyonu spor ayakkabı, eşofman altı ve takımı, tayt, tişört, şapka ve spor üst giyim modelleri şimdi yenisezonsonu.com ‘da..

yeni sezon adidas Originals koleksiyonlarında en sevilen modeller

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha.. adı: adidas Originals by Jeremy Scott 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu..

yeni sezon adidas originals logo sweatshirt

koleksiyona adını veren tasarımcı Jeremy Scott adidasın tüm koleksiyonlarından ve kendi moda anlayışından yola çıkarak bu koleksiyonu oluşturmuş. sonbahar kış Adidas ayakkabılara, sweatpant, Adidas rüzgarlık ve spor botlara adını veren Jeremy Scott, kendine göre tasarladığı içine zevklerini kattığı originals koleksiyonunda en çok satan Adidas originals ürünlerini bir araya getiriyor..

yeni sezon adidas originals kadın kombinleri

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha

Jeremy Scott Adidas originals koleksiyonu serinin ilk serisi olma niteliğini taşıyor. seride 1960 modasının hippi tarzına atıfta bulunan Jeremy Scott, koleksiyonu renklendirmiş. çiçekli firebird tracksuit modelleri ile Adidas şeritli tişört modelleri koleksiyonda en çok dikkat çeken parçalar oluyor.

renkli ve geçmişe dönük seri: adidas Originals by Jeremy Scott

adidas Originals by Jeremy Scott 2016 sonbahar kış koleksiyonunda basketbol ayakakbıları ve botları da var. ayrıca basketbol kıyafetlerini de koleksiyona eklemiş tasarımcı. Mesela; sportif klasik kapşonlu Adidas sweatshirt modelleri ve Adidas basketbol ayakkabısı  JS Wings ayakkabılar yeni sezon Adidas modasına damga vuruyor.

Her Adidas mağazasında bulamayacağınızı belirterek adidas Originals by Jeremy Scott 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu ürünlerini Eylül 2015’ten itibaren bazı Adidas mağazalarında bulabileceğinizi söyleyelim..