Etiket arşivi: Tekbir

Tekbir Giyim Yeni Sezon Ürünleri Çıkmaya Başladı

Tekbir Giyim Yeni Sezon Ürünleri Alıcılarıyla Buluşuyor!

Tesettür modası denince Türkiye’de ilk akla gelen markalardan biri olan Tekbir Giyim, yeni sezon koleksiyonlarına ait görselleri paylaşmaya başladı. Elbise, tunik, ferace, pardesü, kaban, uzun badi, takım elbise ve abiye gibi tesettür giyim kıyafetlerini Esra Tekbir, Tekbir klasik, büyük beden ölçüsüz şıklık ve berceste koleksiyonları ile online alışveriş sitesinde görücüye çıkaran tekbir giyim, ayrıca web sitesinde de yenilenmeye gidiyor. (aslında bizce de kesinlikle iyi olur!) birde alışveriş sitelerine koydukları ürün fotoğraflarını biraz daha profesyonel çekim yaparak daha yüksek çözünürlükte ekleseler, çok daha hoş olabilir 🙂

2015/2016 sonbahar kış tesettür modası koleksiyonları için yeni sezon Sonu’nu takipte kalın..

Tekbir 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tekbir 2016 Sonbahar Kış KoleksiyonuYeni sezon koleksiyonlarına bir yenisini daha ekleyen eski tesettür markalarından biri de Tekbir Giyim oldu. Tekbir yeni sezon koleksiyonları arasında berceste, esra tekbir ve büyük beden koleksiyonları yanı sıra tekbir 20152016 ipek eşarp modelleri de yer almakta.

Tekbir yeni sezon koleksiyonunda bu kışın modası kilim desenli tesettür kıyafetler, etnik desenli kışlık tesettür giyim modelleri, kapitone dikişli manto, vazgeçilmez tekbir takım elbise modelleri, birbirinden şık tesettür elbiseler ve derili mantolar yer alıyor.

Tekbir 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

yeni sezonun başında koleksiyon ürünlerinin tümünde indirim yapan tekbir giyim, sonbahar kış tesettür giyim modellerinde geçen sene yaptığı gibi daha sezon başında seri sonu indirimleri yaparak etiketin yarısı fiyatlara ürünlerini satışa çıkartıyor..

Okumaya devam et

tekbir giyim yeni sezon kataloğu 2015 yaz

Yeni sezon tekbir giyim modelleri

tekbir 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu

tekbir giyim yeni sezon kataloğu görücüye çıktı. pardesü, elbise, kap, yelek, eşarp, çanta, babet gibi 2015 yaz tekbir giyim ve 2015 yaz tekbir aksesuar ürünleri katalogda yer alan eşyalar. tesettür giyim markalarının önde gidenlerinden Tekbir giyim yeni sezon kataloğunda klasik çizgisi ve formuyla karşımızda. yılın modası ve senenin trendlerini de yorumuna katan tekbir giyim modelleri arasında 2015 ilkbahar yaz esra tekbir koleksiyonunun daha genç ve dinamik kapalı giyim kıyafetleri de yer alıyor.

tekbir giyim yeni sezon kataloğu

tekbir giyim yeni sezonunda; tesettür elbise, kap, tunik, yelek, uzun etek, bluz, abiye kıyafet, pantolon etek, pardesü, ve ipek eşarp, çanta, ayakkabı, babet gibi tekbir aksesuar ürünleri yer almakta. tekbir 2015 elbise modelleri, yeni sezon tekbir elbise modelleri çiçekli, minimal, tropikal desenlerde. tekbir 2015 pardüse modelleri, yeni sezon tekbir pardesü modelleri daha klasik ve sade tasarımlarda. tunik modelleri, kap modelleri, gömlek bluz modelleri, uzun etek modelleri tekbir yeni sezon 2015 ilkbahar yaz koleksiyonuna ait görsellerdir..