Etiket arşivi: tesettür giyim

Kayra Elbise Modelleri Yeni Sezon

kayranın yeni çıkan elbiseleri kayra elbiseleri 2017

Tesettür giyimin muhafazakar moda öncülerinden olan Kayra Giyimin en yeni model tesettür elbiseleri yenisezonsonu.com ‘da.. Yeni sezon kayra elbise modelleri seçkin tesettür markalarından Kayra Giyim online alışveriş sitesinden temin edilebilir. Kayra bu sezonda da ,en güzel tesettür elbise modelleri ile muhafazakar hanımların beğenisini toplamaya devam ediyor. İçinizi ısıtacak sıcaklıkta en şık tasarımların yer aldığı Kayra sonbahar kış koleksiyonu

Kışın Vazgeçilmezi Kamuflaj ve Ekose Desenleri

Her kışın vazgeçilmezi zamansız modanın öncüsü bazı desenler vardır, bunlardan biri de elbette ki kamuflaj desenleridir. Daha güçlü ve cool görünmek isteyenlerin tercihi olmakla birlikte doğru parçalar kullanıldığında daha yumuşak kombinler yapmak da mümkün olabilir. Kışın altın çağını yaşayan kamuflaj desenli elbiseler stilinize güç katarken, ekose desenli elbiseler ise soğuk kış günlerinin koyu tonlarına renk katıyor. Kayra’da en çok da dış giyimde tercih edilen bu desenler, elbise modellerinde de detay olarak tercih edilebiliyor.

Gözler Üzerinizde

Etnik desenleriyle adeta büyüleyen siyah elbise modelleri her kadının gardırobunda bulunması gereken tasarımlar arasında yerini alıyor. Siyah, bilindiği gibi kışın en çok kullanılan dış giyim rengi ancak siyah elbiselerde de özellikle desenli olduğunda yüksek beğeni topluyor.

Stilinizle Fark Atın

Şıklığıyla göz dolduran pelerin pançolar, tesettürlü kadınların sezonda en sevdiği parçalardan oluyor. Stile anında ikonik ve havalı bir duruş katan trençkotlar ise her zaman olduğu gibi stil sahibi bir görünüm sunuyor.

Kayra Elbise Modelleri Yeni Sezon

Tesettürlü kadınların vazgeçilmezi bol ve dökümlü elbiseler Kayra kadınında güçlü stillere imza attırıyor. Onlarca elbise modeliyle dikkatleri çeken markanın, birbirinden şık tasarımları mağaza ve internetten temin edilebiliyor.

tozlu yeni sezon feracelerin fiyatı

indirimli en ucuz feraceler tozlu yeni sezon ferace modelleri arasında sizleri bekliyor.. işte uygun fiyata tozlu yeni sezon feracelerin fiyatı..

tozlu giyim

tozlu giyim feraceler bakımından uygun fiyatlı ve bol çeşitli modelleriyle Türkiye’nin ferace modelleri bakımından en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başardı. Yeni sezonda da tozlu tesettür feracelerin fiyatlarında uygunluk ve ucuzluk görmekteyiz. Tozlu’da yazlık ferace fiyatları 29.99 lira gibi ucuz fiatlardan, 300 lira gibi daha şık ve kaliteli ferace modelleri fiyatlarına kadar uzanmakta.

tozlu giyim kapşonlu açık pudra pembe ferace modelinin fiyatı 220 lira

tozlu giyim spor ferace

tozlu tesettür kategorisinde yer alan ferace modelleri arasındaki bu güzel genç tesettür ferace fiyatları 99 lira. bu tür bol ve dökümlü, salaş feraceler genellikle giy-çık tarzında tesettür elbise olarak gündelik kombinlerde kullanılıyor.

tozlu yeni sezon feraceler

tozlu giyim ferace fiyatları 30 lira ile 300 lira arasında değişmekte. 30 liraya genç tesettür ferace isterseniz aşağıdaki siyah ferace klasik siyah renginden vazgeçemeyenler için ideal.

30 liraya genç tesettür ferace

yeni sezon tozlu giyim feraceleri arasında açık renkli ve spor modeller de mevcut. özellikle elbise feraceler ve önü fermuarlı feraceler genç kapalı kızlar tarafından çok tercih edilse de, yarasa kollu feraceler ve bisiklet yakalı elbise tipi feraceler de gündelik tesettür giyim kombinlerinde daha sık karşılaştığımız modeller olarak göze çarpmakta..

indirimli ucuz feraceler

Başörtüsü kadın giyiminin bir parçası!

ARMINE başörtü

Tarihten günümüze gelen kültürün bir parçası olan başörtüsü, eski medeniyetlerde sosyal statünün, asaletin göstergesi olarak kullanılırdı. Kimi zaman şal, eşarp ve bone ile asaletini simgelemeye çalışan kadınlar kimi zaman ise pelerinli aksesuarlarıyla bu ihtişamı korumaya çalıştılar.

Muslima Wear Püsküllü Şal

Tesettür modasının vazgeçilmezi bone ve şal

Eski Türk kültüründe başörtüsü bir dini temsil etmesinden ziyade süs eşyası olarak kullanılırdı. Bunun yanı sıra Osmanlı döneminde ise kadın kıyafetinin vazgeçilmez unsurları arasında şal ile başörtüsü bulunmaktadır.

Günümüz Türkiye’sinde Müslüman kadınların başını örtmesi yaygın kullanım şekillerindendir. Toplumumuzdaki zenginliklerden birisi de bu örtülerin kullanılış biçiminin farklı yörelere göre başörtüsü bağlanma şekillerinin değişiklik göstermesidir. Kimi yerde göz hizasında veya başın üst kısmından bağlanırken kimi yerde çene altından bağ yapılır. Başörtüsünün en rahat kullanımı bone ile kullanımıdır. Bone hem kullanım rahatlığı sağlarken hem de tesettürü tamamlamak için çok yaygın kullanılmaktadır.

Şimdilerde ise bu kültür artık farklı moda akımlarını etkilemekte ve modanın seyrine yön vermektedir. Tesettür modasında her yıl ön plana çıkan farklı farklı renkler, farklı farklı desenler tesettürü benimsemiş kişilerin günlük yaşamlarına kadar etki ediyor. Çünkü kendini ifade etmenin ve iç dünyayı açığa çıkarmanın bir yolu da kullanılan başörtüleridir. Kendine değer veren muhafazakar kadınlar, giyimlerinin bir parçası olan örtülerini özenle seçiyor, kendini yansıtan şekilde kıyafetleriyle kombinliyor ve ifade gücünü arttırıyor.

Kendini daha iyi ifade edebildiğini düşünen kadınlar, daha fazla özgüvene sahip hissediyor.Bu yüzden tesettür abiye, şal, bone, başörtüsü gibi muhafazakar hanımların vazgeçemeyeceği unsurlar bir kat daha önemli hale geliyor.

Sizler de yazılarımızı ve güncellemelerimizi takip ederek, en yeni trendlere ulaşabilirsiniz!