Etiket arşivi: tozlu giyim

tozlu yeni sezon feracelerin fiyatı

indirimli en ucuz feraceler tozlu yeni sezon ferace modelleri arasında sizleri bekliyor.. işte uygun fiyata tozlu yeni sezon feracelerin fiyatı..

tozlu giyim

tozlu giyim feraceler bakımından uygun fiyatlı ve bol çeşitli modelleriyle Türkiye’nin ferace modelleri bakımından en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başardı. Yeni sezonda da tozlu tesettür feracelerin fiyatlarında uygunluk ve ucuzluk görmekteyiz. Tozlu’da yazlık ferace fiyatları 29.99 lira gibi ucuz fiatlardan, 300 lira gibi daha şık ve kaliteli ferace modelleri fiyatlarına kadar uzanmakta.

tozlu giyim kapşonlu açık pudra pembe ferace modelinin fiyatı 220 lira

tozlu giyim spor ferace

tozlu tesettür kategorisinde yer alan ferace modelleri arasındaki bu güzel genç tesettür ferace fiyatları 99 lira. bu tür bol ve dökümlü, salaş feraceler genellikle giy-çık tarzında tesettür elbise olarak gündelik kombinlerde kullanılıyor.

tozlu yeni sezon feraceler

tozlu giyim ferace fiyatları 30 lira ile 300 lira arasında değişmekte. 30 liraya genç tesettür ferace isterseniz aşağıdaki siyah ferace klasik siyah renginden vazgeçemeyenler için ideal.

30 liraya genç tesettür ferace

yeni sezon tozlu giyim feraceleri arasında açık renkli ve spor modeller de mevcut. özellikle elbise feraceler ve önü fermuarlı feraceler genç kapalı kızlar tarafından çok tercih edilse de, yarasa kollu feraceler ve bisiklet yakalı elbise tipi feraceler de gündelik tesettür giyim kombinlerinde daha sık karşılaştığımız modeller olarak göze çarpmakta..

indirimli ucuz feraceler

yeni sezon tozlu giyim abiye elbise modelleri

uygun fiyata ucuza abiye elbise modelleri yeni sezonda yine tozludaözel gün ve gecelerin aranan abiye kıyafetleri en uygun ve ucuza tozlu giyim sitesinde bulunabiliyor. fiyatı 40 liradan başlayan tozlu giyim abiye elbise modelleri, 18 yaşından 50 yaşına kadar birçok şık ve zarif hanımın davet ve gece kıyafeti olmaya devam ediyor.

uygun fiyata ucuza abiye elbise modelleri yeni sezonda yine tozluda!

yeni sezon tozlu giyim abiye elbise modelleri

tozlu giyim abiye çeşitleri fiyatları 34,99 lira ila 100 lira arasında değişmekte olup, stoklar sürekli güncellenmekte. dolayısıyla daha ucuz ve daha kaliteli abiye elbise modellerinin de stokları tükendikçe farklı farklı renk ve desenlerde yenileri gelmekte.

yeni sezon tozlu giyim abiye elbise modelleri 35 liradan başlayan fiyatlarıyla özellikli dar gelirli kesime hitap ediyor

yeni sezon tozlu giyim abiye elbise modelleri

Okumaya devam et

yeni sezon tozlu giyim tesettür yelekler 2016

yeni sezon tozlu giyim tesettür yelekler 2016 yılında da hanımların gözdesi.

yeni sezon tozlu giyim tesettür yelekler 2016

yelekler her mevsim kurtarıcı bayan giyim parçaları. tesettür giyim modasında da yelek modellerinin yeri çok önemli. özellikle son birkaç yıldır yeleklerin popülaritesi kap ve pardösülerin önüne geçmiş durumda. bir gömlek -ya da bluz- ve bir etek -ya da pantolon- üzerine geçirilen bir uzun yelek ile gayet güzel kapalı giyim kombinleri yapılınabiliyor. pek tabiki sadece kapalıların tekelinde değil diz üstünde biten veya diz altına kadar uzayan uzun yelekler. her kesimden bayanın da tercihi olabilmekte. özellikle puffer denen şişme ve anorak yelekler bu sezon çok moda. en yeni trendlerden olan yelek modası, yeni sezon tozlu giyim tesettür yeleklerde de uygun fiyatları ve ucuzluğuyla kendini öne çıkarıyor.

yeni sezon tozlu giyim tesettür yelekler

yeni sezon tozlu giyim tesettür yelekler

hem şık hem de spor uzun yelek modelleri bulunabilen tozlu giyim tesettür yelek kategorisinde spor yelekler kadar casual stil ve abiye türü yelekler de bulunabiliyor. brodeli, jakarlı, zig zag ve monokrom desen birçok uzun yelek modeli de bulunmakta. camel, bordo, siyah ve kahverenginin tonlarını içeren yelekler bulunabildiği gibi, zümrüt, taba, saks gibi klasik şıklığı simgeleyen modern renk tonları da bulunuyor.