Etiket arşivi: yeni sezon çantalar

Yeni Sezon Spor Giyim Kombinleri

SPOR GİYİM KOMBİNLERİ GÜNDELİK OLARAK ÇOK TERCİH EDİLİYOR

yeni sezon spor giyim modelleri

Günümüzde özellikle gençler ve kendini genç hissedenler arasında cool ve havalı görünmenin en birinci yolu spor giyim kombinleri ile giyinmekten geçiyor. Özellikle gündelik olarak tercih edilen spor giyim modelleri ve spor ayakkabılar, spor giyinmenin sadece spor yaparken değil, günlük olarak da giyildiğinde gayet rahat ve şık olunabileceğini gösteriyor.

Kışın son derece sıcak tutan anorak puffer montlar, kapitone dikişli puf yelekler, eşofman altı denilen sweatpants modelleri, özellikle byu kısa genç kızların tercihi olan spor ayakkabılardan gizli topuklu sneaker’lar, bilekli kanvaslar, kapşonlu spor üstler, sweatshirt modelleri ve rüzgarlık denen windproof montlar, tayt ve kot pantolonlar spor giyim akımının en bilindik ve en popüler giyim üyeleri..

Yeni Sezon Spor Giyim Kombinleri

DERİMOD 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

DERİMOD 2015/16 Sonbahar Kış KoleksiyonuŞık, dinamik, asi ve her zamanki gibi “trendy”! DERİMOD Sonbahar/Kış 15-16 koleksiyonun detaylarını, Nicole Harrison, Jennifer Bianchi ve Tiziano Sorbellini’nin yer aldığı çekim arkası filminde keşfedin!

Derimod sonbahar kış 2015-2016 sonbahar kış deri ceket modelleri, deri montlar, ayakkabı, kar kış botu ve deri çantalar yeni sezon koleksiyonu çıktı.

Stylish, dynamic, rebellious and “trendy” as always! Discover the details of DERIMOD FW1516 collection in the backstage film which introduces internationally acclaimed models Nicole Harrison, Jennifer Bianchi and Tiziano Sorbellini.

Yeni Sezon Michael Kors Çanta Modelleri ve Fiyatları

Michael Kors 2015-2016 sonbahar kış çanta ve cüzdan koleksiyonlarından yeni sezon Michael kors çanta modelleri ve fiyatları yenisezonsonu.com ‘da..

Yeni Sezon Michael Kors Çanta Modelleri ve Fiyatları

Sonbaharın en çok sevilen renklerinden esinlenen 2016 Michael Kors sonbahar kış koleksiyonunda klasik michael kors çanta modellerinden daha farklı, yeni çanta modelleri ve marsala rengi, bordo, gri, gül kurusu, bej tonları ve siyah renkleri öne çıkıyor.

Sırt çantası modellerinden, tote çantalara, saplı el çantalarından, askılı çarpraz küçük messenger çantalara kadar 2016 yılının en moda yeni sezon çantaları bu koleksiyonda.

yeni sezon marsala rengi michael kors sırt çantası modelleri ve fiyatları 2016 RHEA BACK PACK DUSTY 1.050TL

RHEA BACK PACK DUSTY sırt çantası fiyatı: 1.050TL

yeni sezon michael kors çanta modelleri ve fiyatları 2016 HAMILTON MESSENGER BLACK 890TL

HAMILTON MESSENGER askılı küçük siyah çanta 890TL

yeni sezon michael kors çanta modelleri ve fiyatları 2016 BEDFORD BELTED BEYAZ 1.335TL

BEDFORD BELTED saplı el çantası fiyatı 1.335TL

yeni sezon michael kors portföy modelleri ve fiyatları 2016 JET SET TRAVEL WALLET ON A CHAIN MERLOT 695TL

JET SET TRAVEL WALLET ON A CHAIN portföy çanta fiyatı 695TL

Okumaya devam et