Etiket arşivi: yeni sezon spor ayakkabı

yeni sezon adidas Originals koleksiyonlarında en sevilen modeller

2015-2016 Adidas Originals koleksiyonları arasında Adidas mağazalarında öne çıkan Adidas Orijinal koleksiyonu spor ayakkabı, eşofman altı ve takımı, tayt, tişört, şapka ve spor üst giyim modelleri şimdi yenisezonsonu.com ‘da..

yeni sezon adidas Originals koleksiyonlarında en sevilen modeller

yeni sezon ayakkabılar botlar FLO 2015/16 koleksiyonlarında

yeni sezon flo 2015-2016en sevilen Türk ayakkabı, bot markalarından FLO yeni sezon koleksiyonunu şirin bir backstage videosu ile tanıttı. Reklam filminde yeni sezon botlar, botie çeşitleri, casual spor ayakkabı modelleri, kışlık okul ayakkabıları, bayan çanta modelleri ve abiye gece ayakkabılar dikkat çekici görünüyor. ayrıca özellikle gece şıklığının vazgeçilmez unsurlarından olan stiletto ayakkabılar, sivri topuklu bilekte biten kısa botlar ve parlak ayakkabılar da göz alıcı olmayı seven kadınların gözdesi olacak.

yeni sezon moda botlar, spor ayakkabılar, çantalar.. işte flo 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu..

flo‘da bu sezon, moda neyse o var. yüksek tabanlı ayakkabıların modası bu sene de devam ediyor. platform tabalı bot modelleri giyen hanımları güçlü ve sert gösteriyor. rock yıldızlarıyla ve motorcu kızlarla benzer görünmek için zımbalı ve zincirli botlar, çizmeler de FLO‘da bu sezon yerini alıyor. okul ayakkabıları arasındaki popülerliğini uzun yıllardır sürdüren yeni sezon oxford ayakkabılar da FLO 2015 sonbahar kış koleksiyonları arasındaki yerini alıyor. vamp ve havalı görünmeyi seven kadınların tercihi yılan derisi desenli ayakkabı ve bot modelleri de FLO’da..

sezon sonlarına doğru indirim kampanyaları da yapan FLO 2015 sonbahar kış tanıtım filmi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

yeni sezon ayakkabılar botlar FLO 2015/16 koleksiyonlarında

yeni sezon ayakkabılar botlar FLO 2015/16 koleksiyonlarında

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha.. adı: adidas Originals by Jeremy Scott 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu..

yeni sezon adidas originals logo sweatshirt

koleksiyona adını veren tasarımcı Jeremy Scott adidasın tüm koleksiyonlarından ve kendi moda anlayışından yola çıkarak bu koleksiyonu oluşturmuş. sonbahar kış Adidas ayakkabılara, sweatpant, Adidas rüzgarlık ve spor botlara adını veren Jeremy Scott, kendine göre tasarladığı içine zevklerini kattığı originals koleksiyonunda en çok satan Adidas originals ürünlerini bir araya getiriyor..

yeni sezon adidas originals kadın kombinleri

yeni sezonda bir Adidas Originals koleksiyonu daha

Jeremy Scott Adidas originals koleksiyonu serinin ilk serisi olma niteliğini taşıyor. seride 1960 modasının hippi tarzına atıfta bulunan Jeremy Scott, koleksiyonu renklendirmiş. çiçekli firebird tracksuit modelleri ile Adidas şeritli tişört modelleri koleksiyonda en çok dikkat çeken parçalar oluyor.

renkli ve geçmişe dönük seri: adidas Originals by Jeremy Scott

adidas Originals by Jeremy Scott 2016 sonbahar kış koleksiyonunda basketbol ayakakbıları ve botları da var. ayrıca basketbol kıyafetlerini de koleksiyona eklemiş tasarımcı. Mesela; sportif klasik kapşonlu Adidas sweatshirt modelleri ve Adidas basketbol ayakkabısı  JS Wings ayakkabılar yeni sezon Adidas modasına damga vuruyor.

Her Adidas mağazasında bulamayacağınızı belirterek adidas Originals by Jeremy Scott 2015/2016 sonbahar kış koleksiyonu ürünlerini Eylül 2015’ten itibaren bazı Adidas mağazalarında bulabileceğinizi söyleyelim..